Denní horoskop 5.7.2020

Napsala | 05.07.2020

Beran

Při úplňku, spojeném se zatměním, nepostupujte žádné riziko. Můžete se sice dozvědět, že to přeháníte, ale pořád to bude lepší, než kdybyste riskovali.

Býk

Přemýšlíte, zda jste na správné životní cestě. Pokud byste usoudili, že ne, nechejte to tak. Nezapomeňte, že je zatmění, kdy se všechno jeví jinak.

Blíženec

Zatmění vnáší zmatek do citového a milostného života. Připravte se na situaci, kdy vás nechce ten, koho chcete vy, ale chce vás ten, koho nechcete.

Rak

Dnešní zatmění je sice náročné, ale dá se taky využít pozitivně. Pokud se potřebujete mentálně osvobodit od nepříjemného člověka, máte skvělou šanci.

Lev

Dnešní planetární energie na vás nijak negativně nepůsobí. To, že jste při zatmění unavení, však nikomu nevadí. Je neděle, kdy se odpočívat má a musí!

Panna

I když máte pocit, že se umíte kontrolovat a držet na uzdě, dnes byste na to tak zcela spoléhat neměli. Při zatmění v sektoru lásky se může stát leccos!

Váhy

Úplněk, spojený se zatměním, vás zbaví veškeré energie. Bude dobře, když pracovní plány omezíte na minimum a místo práce budete raději odpočívat.

štír

Den si vyloženě chválíte. Zvládnete spoustu práce a budete spokojení. Kromě toho si uvědomujete, že máte zítra volno, kdy si pořádně odpočinete.

Střelec

Při zatmění, které se odehrává ve vašem sektoru peněz vlastních, je ve financích doporučeníhodná opatrnost. Riskujte jen peníze, o které můžete přijít!

Kozoroh

Zatmění, které probíhá ve vašem znamení, na vás působí vyloženě motivačně. Rozhodnete se, že je čas, abyste život změnili od základů a definitivně!

Vodnář

Pozornost věnujte snům, které se vám zdají. O jejich významu naštěstí uvažovat nemusíte. Bude tak jednoznačný, že ho pochopíte na první dobrou.

Přečíst  Denní horoskop 10.9.2019

Ryby

Zatmění v sektoru přátel vám zajistí celodenní program. Kamarádi se vám budou chodit svěřovat a vy je budete přesvědčovat, že opravdu není tak zle.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..