Denní horoskop 5.7.2019

Napsala | 05.07.2019

Beran

Den ji sice plný práce, ale to je to poslední, co vám vadí. Dopoledne uděláte všechno, co je potřeba. Odpoledne si pak vyrazíte k vodě nebo na kolo.

Býk

Pokud máte v práci pohotovost, krásně si to užijete. Práce moc nebude, ale zato budete mít čas, abyste s kolegy probrali všechny nové firemní drby.

Blíženec

Užívejte si volného dne! Začít můžete třeba tím, že zapomenete na to, že existuje budík a konečně doženete spánkový dluh. Opravdu to moc potřebujete.

Rak

Počítejte s hosty, kteří přijdou bez ohlášení. Kdybyste jejich jednání nějakým způsobem pokárali, bylo by to pochopitelné. Vy to však nedokážete.

Lev

Přísloví, které praví, že moudřejší ustoupí, vážně neberte. Pokud to uděláte, budete se muset dívat, jak ten hloupější na celé čáře vítězí na vás úkor.

Panna

Do práce nikoho nehoňte a nevysvětlujte mu, že práce šlechtí! Při Luně ve Lvu má zejména mladší generace o trávení svátku zcela jiné představy, než vy.

Váhy

Plány sice mít můžete, ale nakonec na ně nedojde. Kamarádi se ráno ozvou a přijdou s nápadem na akci, které zejména vaši děti odolat nedokážou.

štír

I když je vám jasné, že je spousta věcí, které byste měli udělat, dnešek věnujte odpočinku. Poslechněte partnera, který říká, že to už potřebujete.

Střelec

Jsou lidé, jimž nepomůžete. Není to však vaše vina. Když si nechtějí nechat vysvětlit, kde dělají chybu, jíž by se mohli vyhnout, je to jejich věc.

Kozoroh

Děti jen nevěřícně koukají! Rozhodli jste se, že přijdete na chuť sociálním sítím a taky se do toho hned pustíte. Dokonce se vám na nich začne líbit!

Přečíst  Denní horoskop 13.7.2018

Vodnář

Volný den si užijete podle svých představ. Skoro se sice nezastavíte, ale zase budete mít jistotu, že jste každou minutu velice užitečně využili.

Ryby

Hlavně nehledejte sami a aktivně práci! Když bude opravdu potřeba, najde si vás sama. A kdyby nebylo, užijete si alespoň zasloužený odpočinkový den.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..