Denní horoskop 5.6.2019

Napsala | 05.06.2019

Beran

Když chcete mít doma příjemnou atmosféru, doneste miláčkovi malý dárek. Bude to pro něj důkaz, že na něj myslíte i v době, kdy s ním fyzicky nejste.

Býk

Dvě hodiny, které strávíte v kuchyni, na vás působí podstatně lépe, než návštěva psychoterapeuta. Dáte se dohromady a ještě něco dobrého uvaříte!

Blíženec

O tom, co umíte a co jste dokázali, mluvte nahlas a bez zábran. Je potřeba, aby protivníci konečně pochopili, že s vámi musí počítat teď i v budoucnu.

Rak

Při Luně ve svém znamení lámete veškeré rekordy! Všechno, co máte udělat, berete jako test svých schopností a snažíte se to zvládnout co nejlépe.

Lev

Jsou věci, které se vám sice plíží do myšlenek, ale o nichž byste přemýšlet neměli. Nechte spát to, co bylo, a soustřeďte se na to, co přichází!

Panna

Luna v Raku vám do cesty postaví člověka, z něhož se záhy stane váš opravdu dobrý kamarád. Na první pohled zjistíte, že toho máte hodně společného.

Váhy

Při Luně v Raku si všechny nové začátky odpusťte. Vy byste do nich sice dali spoustu energie, ale nakonec by se ukázalo, že to stejně k ničemu nebylo.

štír

Luna v Raku z vás dělá skoro až laskavé lidi. V práci dokonce přimhouříte oko nad tím, co byste jindy rozmázli s enormním potěšením a hodně nahlas.

Střelec

S večerem, který byste trávili podle svého vkusu, nepočítejte. Když rodiče zavolají, pochopíte, že situace je vážná, a okamžitě se za nimi rozjedete.

Kozoroh

S příbuznými si sice nemusíte sednout, ale to ještě neznamená, že se máte hádat. Vyslechněte, co vám říkají, a reagujte na to neutrálním způsobem.

Vodnář

K lékaři se vám nechce, ale přesto tam jít musíte. Naštěstí všechno dopadne dobře. Vy si pak můžete jako bolestné koupit nějakou maličkost pro radost.

Přečíst  Denní horoskop 9.6.2019

Ryby

Při Luně v Raku se cítíte jako v ráji. Partner konečně pochopil, co chcete, a začal vám svou lásku projevovat způsobem, který vám oběma vyhovuje.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..