Denní horoskop 5.2.2020

Napsala | 05.02.2020

Beran

V práci počítejte se záchranou téměř zázračnou. Jednorázově se tím problémy sice vyřeší, ale přesto zůstane dost věcí, které vám budou dělat starosti.

Býk

Proti člověku, který se na vás pokusí svést svou chybu, vystartujte rychle a ostře. Je potřeba, aby hned zjistil, že mu něco takového trpět nebudete.

Blíženec

Počítejte s intenzivnější únavou. Možná by bylo dobré, kdybyste si nějaké vitamínové tabletky nejenom koupili, ale taky je začali pravidelně užívat.

Rak

Úřední jednání, na jehož výsledku vám opravdu záleželo, dopadne jinak, než jste předpokládali. Nezbude, než abyste zaťali zub a podali hned odvolání.

Lev

Do rodinných sporů svých příbuzných se nepleťte. Kdybyste jim řekli, co si o nich a o jejich jednání skutečně myslíte, do smrti by s vámi nemluvili.

Panna

Sextil mezi Merkurem a Uranem vás nutí, abyste se rozhodovali rychle. Vy se však nemáte čeho bát. Zároveň se totiž postará, abyste se rozhodli dobře.

Váhy

Návrh na spolupráci vám sice lichotí, ale přesto byste k němu měli přistupovat rozumně. Vyptejte se důkladně na podmínky a rozhodujete se až potom.

štír

Sextil mezi Merkurem a Uranem je ve vašem případě naprosto blahodárný. Pomůže vám v rozhodování. Navíc zajistí, aby bylo rychlé a zároveň správné.

Střelec

Jediným nebezpečím je přehnané utrácení. Kdybyste dokázali den rozplánovat tak, že byste se do obchodů vůbec nedostali, bylo by to to nejlepší řešení.

Kozoroh

Sextil mezi Merkurem a Uranem se vám stará o vynikající argumentační schopnosti. Pokud si chcete vyřídit něco, co dosud nešlo, začněte hned konat!

Vodnář

S partnerem můžete začít spoustu velice příjemných momentů. Miláček konečně odložil své dosavadní nálady a pochopil, že život je přece jen krásný.

Přečíst  Denní horoskop 25.7.2020

Ryby

Sextil mezi Merkurem a Uranem je příznivý pro rychlá rozhodnutí se skvělým výsledkem. Seberte veškerou odvahu, kterou máte, a začněte rychle jednat!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..