Denní horoskop 5.11.2018

Napsala | 05.11.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Večer pro jistotu choďte kolem partnera po špičkách. Vy jste ho sice nenaštvali, ale to neznamená, že si svou negativní náladu na vás nevylije.

Býk

Dostanete se do hodně náročné situace. Přemýšlíte, zda jednoho z dobrých kamarádů připravit o iluze, nebo zda se tvářit, že o ničem nemáte ani tušení.

Blíženec

I když sebevíc chcete, na práci se soustředit nedokážete. Daleko víc vás zajímá přitažlivý člověk, s nímž se seznámíte a posléze si domluvíte i rande!

Rak

Smiřte se s tím, že jsou věci, které se dějí bez důvodu. Vy se ho sice můžete snažit zjistit, ale přes veškerou vynaloženou námahu se vám to nepovede.

Lev

Všechno je skvělé. Navíc se můžete těšit na lidi, co vám vyjdou vstříc ne proto, že by za to od vás něco chtěli, ale proto, že vás mají opravdu rádi.

Panna

Když uslyšíte z úst svého nadřízeného totální nesmysl, kousněte se do rtů. Kdybyste se začali smát a všichni ostatní se k vám přidali, měli byste průšvih.

Váhy

Při Luně ve svém znamení se nezastavíte. Naštěstí kolem sebe dokážete šířit dobrou a velice pozitivní náladu. Vaše okolí se diví a vy jen záříte.

štír

Nevracejte se zbytečně do minulosti! O chybách, které jste udělali, dobře víte. Tím, že je budete stále dokola rozebírat, si nijak neprospějete.

Střelec

Toho, že byste se z přemíry práce zbláznili, se nebojte. Máte všeho sice až nad hlavu, ale zvládáte to dokonale a dokonce i s nepředstíranou noblesou.

Kozoroh

Zvláště odpoledne počítejte s napětím. Při kvadratuře mezi Lunou a Plutem stačí jen malý podnět k tomu, abyste vyletěli a rozpoutali hromobití.

Vodnář

Když se dozvíte, že se někomu líbíte, tvařte se neutrálně. Obrňte se trpělivostí a čekejte, až dotyčný přijde sám. Když nepřijde, je to jeho škoda.

Přečíst  Denní horoskop 12.10.2019

Ryby

Pozor si dávejte na provokatéry všeho druhu. Kolegovi, který je svými provokacemi známý, klidně řekněte, že víte, o co mu jde, ale že mu nenaletíte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..