Denní horoskop 4.3.2019

Napsala | 10.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

I když nemáte čas vůbec na nic, na kamarády si ho najít musíte. Když říkají, že s vámi nutně potřebují mluvit, můžete si být jistí, že je to vážné.

Býk

Když ujedete, přiznejte svou chybu raději hned. Druhou stranu tím velice překvapíte. Navíc jí zavřete pusu, protože mluvit už pak nebude o čem.

Blíženec

Čekáte na novou životní šanci? Pokud ano, počítejte s tím, že kolem vás dnes poběží. Musíte ji však rozpoznat, chytit a už nikdy nepustit.

Rak

Na váš vkus jsou zejména v práci všichni až moc odvázaní. Všichni mají pocit, že by si měli užívat. Vy jste jediní, kdo chce pracovat a práci vyžaduje.

Lev

Některé záležitosti probíhají pomaleji, než by se vám líbilo. Pokud byste však požádali partnera, aby se do nich zapojil, probíhalo by všechno lépe.

Panna

V práci se nezastavíte. Není tedy divu, že začnete přemýšlet, zda byste nesehnali zaměstnání, ve kterém by bylo méně práce a trochu víc peněz.

Váhy

Při Luně ve Vodnáři jde v lásce všechno tak, abyste mohli být spokojení. Partner se k vašemu překvapení dokonce chová romanticky a velice zamilovaně!

štír

Problém, který váš nadřízený má, se vás netýká. Chtějte od něj to, na co máte nárok. Na tom, že projevíte pochopení pro jeho starosti, jen proděláte.

Střelec

Když se vám zdá, že je někdo nepoctivý a nejedná rovně, nesnažte se sami sebe přesvědčit, že to tak není. Věřte intuici, která vás tentokrát nezklame.

Kozoroh

Jsou věci, do kterých vám nesmí nikdo mluvit. Rodičům můžete dát poradní hlas, ale taky musí vědět, že si konečné rozhodnutí vzít ani od nich nedáte.

Přečíst  Denní horoskop 4.1.2020

Vodnář

Vaše životní cesta není zdaleka tak komplikovaná, jak jste se báli. Dnes se naopak přesvědčíte, že jdete správně a že směr měnit nesmíte.

Ryby

Opatrně přistupujte zvláště k neobyčejně skvělým nabídkám. Zvláště odpoledne si člověk, co vás chce k něčemu přemluvit, s pravdou hlavu lámat nebude.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..