Denní horoskop 4.2.2019

Napsala | 04.02.2019

Beran

Lidé, kteří mají na všechno svůj názor a vás neposlouchají, váš většinou dost rozčilují. Dnes jste k nim však tak vstřícní, že se tomu sami divíte.

Býk

Jsou lidé, kteří na vaše rozumné argumenty reagovat nebudou. Nerozčilujte se. Svým emočním výbuchem byste nadělali více škody, než užitku.

Blíženec

Pro svého partnera jste velice důležití. Sám, dobrovolně a nahlas přiznává, že si vůbec nedovede představit, jak by bez vás mohl existovat.

Rak

Je potřeba, abyste v rodině fungovali jako vedoucí síla, která musí všechno odsouhlasit. Když se své role vzdáte, dostane se rodina do zmatků a chaosu.

Lev

Člověka, který má pocit, že může fungovat místo váš a že má právo za vás i mluvit, musíte zarazit. Když mu to dnes dovolíte, už se ho nezbavíte.

Panna

Když usoudíte, že komunikace vyžaduje, abyste přitvrdili, klidně to udělejte. Odradíte tím lidi, kteří mají pocit, že mohou beztrestně provokovat.

Váhy

Novoluní ve vašem sektoru lásky a dětí vám slibuje spoustu nového. Je možné, že se rozhodnete, že je vás málo, a objednáte si malou Váhu nebo Štíra.

štír

Dejte si pozor na lidi, kteří vám budou s upřímným úsměvem říkat to, co si myslí, že chcete slyšet. Vy však potřebujete takové, kteří mluví pravdu.

Střelec

Využijte své opravdu nabroušené vyřídilky a zařizujte všechno, co jenom půjde. S výsledkem se doma pochlubte a hlavně se nechte pořádně chválit.

Kozoroh

Než se rozhodnete, že uskutečníte něco, co se pohybuje na samé hranici zákona, uvažujte, zda na to vůbec máte nervy. Pokud usoudíte, že ne, vycouvejte.

Vodnář

Novoluní ve vašem znamení vám otevírá spoustu nových možností. Nebojte se ani toho, s čím dosud nemáte žádné zkušenosti. Dopadne to naprosto skvěle.

Přečíst  Denní horoskop 19.1.2019

Ryby

Najednou vám to v hlavě sepne a vy pochopíte souvislosti, které vám dosud unikaly. To, na co jste přišli, si však alespoň prozatím nechte pro sebe.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..