Denní horoskop 4.12.2019

Napsala | 03.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Je nejvyšší čas, abyste vyrazili kupovat maličkosti, které budete dávat k Mikuláši. Nezapomeňte ani na partnera. Dítě není, ale přesto ho to potěší.

Býk

Kamarádi vás zvou na adventní akci. Vy jí sice můžete být nadšení, ale partnerova reakce příznivá nebude. Musíte ho přemluvit, aby vás s nimi pustil.

Blíženec

To, že některé vaše plány nevyjdou, je nepříjemné, ale není to tragédie. Osud vám tím jenom uvolňuje ruce pro věci, na něž byste jinak neměli čas.

Rak

Šance na pozitivní životní zvraty je značně vysoká. Je jen potřeba abyste se překonali a dali jasně najevo, že o nějakou změnu vůbec stojíte.

Lev

Cestou z práce si zajděte pro barborku. Kdybyste však byli ještě rafinovanější, navrhněte miláčkovi, že si je půjdete večer zařezat spolu.

Panna

I kdybyste neměli čas vůbec na nic, na partnera si ho udělat musíte. Využijte chvíle, kdy chce sám mluvit, a všechno potřebné s ním proberte.

Váhy

O tom, co se děje v práci, víte opravdu hodně. Možná byste se o to měli podělit s důvěryhodným kolegou a domluvit si na příští dny společnou strategii.

štír

Peníze, které přijdou, vám udělají radost. Když je však rozpočítáte na všechno, co potřebujete zaplatit, zjistíte, že vám jich zase tak moc nezbylo.

Střelec

Než si necháte namluvit, že se k něčemu nehodíte, v tichosti si to vyzkoušejte. Ke svému údivu zjistíte, že jste v tom šikovnější, než zbytek populace.

Kozoroh

V rámci dodržování tradic si zajděte uříznout barborku. Když se na lov vydáte večer a spojíte ho s procházkou, prospějete tím své náladě i zdraví.

Vodnář

Kromě dárků, které kupujete ostatním, si můžete dárek pořídit i sami. Máte tak jistotu, že pod stromečkem najdete alespoň něco podle svého vkusu!

Přečíst  Denní horoskop 28.2.2020

Ryby

Do vašeho soukromého života nikomu nic není. Právě proto se najde spousta lidí, kteří se vás budou vyptávat a vyzvídat, co se s vámi děje nového.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..