Denní horoskop 4.11.2018

Napsala | 04.11.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Kolem poledne přenechejte veškerou vládu nad rodinnými záležitostmi partnerovi. Nechte ho, ať se přesvědčí, že poroučet je občas těžší, než poslouchat.

Býk

Večerní Luna ve Vahách vás vytáhne mezi lidi. Nejdříve se vám nebude chtít, ale pak vám, dojde, že by naopak byla chyba, kdybyste zůstali doma.

Blíženec

Jednejte podle toho, co vám radí instinkt. Zejména večer vám bude podstatně lepším rádcem, než by vám bylo rozhodování na základě logické analýzy.

Rak

O tom, že byste jeli do lázní, přestaňte uvažovat a konečně v tom začněte něco dělat. Je to přesně to, co vaše tělo i duše momentálně potřebuje.

Lev

S lidmi, kteří neustále o všem pochybují a pro nic se nedokážou nadchnout, neztrácejte čas. Vzali by vám energii, kterou budete nutně potřebovat.

Panna

Veškeré rodinné oslavy proběhnou skvěle. Nikdo nebude zbytečně provokovat. Dokonce se domluvíte, že se v této sestavě sejdete co nejdříve znovu!

Váhy

Vyjadřujte se jasně! Potřebné je to zejména v komunikaci se starší generací. Ta musí pochopit, že si necháte poradit, ale rozhodovat se budete sami.

štír

Bez výčitek svědomí zůstaňte doma a věnujte se tomu, co děláte rádi. Nehodnoťte to jako projev lenosti, ale dopřejte si to jako zaslouženou relaxaci.

Střelec

I když jste původně chtěli zůstat doma, nebude vám přáno. Hned ráno se ozvou kamarádi s tím, že se večer koná party, na které chybět prostě nesmíte!

Kozoroh

Kdyby to trochu šlo, veškerým rodinným akcím se vyhýbejte. Není o co stát. Všechno probíhá ve zbytečně napjaté atmosféře a skoro nepřátelském duchu.

Vodnář

Při Luně ve Vahách si udělejte čas především sami na sebe. Když budete se světem a svým místem v něm spokojení vy, bude v pohodě i celá rodina.

Přečíst  Denní horoskop 5.5.2019

Ryby

Budete se muset ujmout slova a promluvit na veřejnosti. V takovém případě se snažte mluvit stručně a jasně. Do zbytečných detailů se nezaplétejte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..