Denní horoskop 4.10.2018

Napsala | 20.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Dopadnou vás důsledky rozhodnutí, která jste učinili na začátku týdne. Můžete jich sice upřímně litovat, ale změnit na nich už nic nedokážete.

Býk

Člověka, který vám nabízí, že za vás něco vyřídí, vlídně odmítněte. Jeho nabídka vám sice lichotí, ale jde o věc, na kterou si raději dohlédnete sami.

Blíženec

Když se k vám přijde vyplakat vlastní tchyně, berte to, co říká, vážně. Jakmile se nad jejím životem zamyslíte, zjistíte, že to opravdu nemá lehké.

Rak

Do peněženky dejte jen omezenou hotovost. Platební karty nechte pro jistotu doma. Vyhnete se tak situaci, kdy byste utratili víc, než je bezpečné.

Lev

Díky Luně ve svém znamení máte energie na rozdávání. Je však potřeba, abyste ji nasměrovali na aktivity, které vám zbytečně nezkomplikují život.

Panna

Ze všech sil se snažíte najít společnou řeč s rodiči a se starší generací vůbec. Navíc jim musíte vysvětlovat, že opravdu neutrácíte zbytečně.

Váhy

Když zjistíte, kdo a proč na vás žárlí, budete neobyčejně překvapení. To, že byste si s jeho partnerem něco doopravdy začali, vás totiž ani nenapadlo.

štír

Se zbožím, na které jste čekali, si řádně užijete. Nejdříve ho prohlédněte do posledního detailu a pak sepište ostrou a nenapadnutelnou reklamaci.

Střelec

Úvahy o tom, že byste ukončili svůj vztah, okamžitě zažeňte. S aktuálním partnerem to sice není optimální, ale s jiným by to bylo ještě daleko horší.

Kozoroh

Oblečte se tak, abyste rovnou z práce mohli jít někam na party. Chtít se vám tam sice nemusí, ale z důležitých důvodů je potřeba, abyste tam šli.

Vodnář

Program dnes určuje miláček. Vám se to sice zprvu moc nezamlouvá, ale když nad tím začnete přemýšlet, usoudíte, že to vlastně vymyslel docela dobře.

Přečíst  Denní horoskop 6.4.2019

Ryby

Na své okolí působíte jako člověk bez nervů. Na rozdíl od něj chápete, že je zbytečné, abyste se rozčilovali kvůli něčemu, co změnit stejně neumíte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..