Denní horoskop 31.5.2020

Napsala | 31.05.2020

Beran

Až do večera budete mít práce až nad hlavu. Věnujte se jí naplno a hlavně ji nepřerušujte. Když ji přerušíte, bude návrat k ní velice obtížný.

Býk

Je šance, abyste si s partnerem promluvili. Sdělte mu svůj názor a požádejte, ať se k tomu vyjádří. Pak je šance, aby mezi vámi bylo konečně jasno!

Blíženec

Odpolední Luna ve Vahách vám přináší šance na spoustu nových a zajímavých kontaktů. Pokud to jenom trochu půjde, neváhejte a vyrazte mezi lidi!

Rak

Večer, kdy bude Luna ve Vahách, vás překvapí děti, které se s vámi podělí o své životní plány. Jsou naprosto jiné, než ty, s nimiž jste počítali vy.

Lev

Grilovací sezóna začala sice o trochu později, ale o to bude příjemnější. Dnešní odpoledne, které strávíte u grilu s kamarády, bude naprosto dokonalé.

Panna

Do večera musíte co nejlépe využít energii Luny ve svém znamení. Příliš odpočinková neděle to sice nebude, ale zase budete mít všechno v pořádku.

Váhy

Večer se s miláčkem raději nepouštějte do debat. Kvadratury mezi Lunou a Merkurem vrcholí až před půlnocí, ale napětí do vztahů přinese už odpoledne.

štír

V posledním májovém dnu byste si měli najít čas na nějaký romantický projev. Váš miláček sice nic neříká, ale trocha něhy navíc ho opravdu potěší.

Střelec

Je potřeba, abyste dodržovali pravidla, která v rodině platila a která jste vy sami vytvářeli. Vaše rodina díky jejich dodržování funguje tak, jak má.

Kozoroh

Získáváte zajímavá poznání. Zjistíte, že váš život není zdaleka tak zlý a vaše negativní životní zkušenosti nejsou to nejhorší, co vás mohlo potkat.

Vodnář

Se vším důležitým počkejte na večer. Luna bude ve Vahách a postará se, abyste se domluvili se všemi, s nimiž potřebujete probrat své další záměry.

Přečíst  Denní horoskop 14.3.2020

Ryby

Zkuste do posledního májového dopoledne vnést alespoň stopu romantiky! Podaří se vám to tak skvěle, že tím dojmete i svého realistického miláčka.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..