Denní horoskop 31.5.2019

By | 14.11.2020

Beran

Opět jednou narazíte na lidi, kteří jsou daleko tvrdohlavější, než vy. Možná by bylo lepší, abyste podobné jedince neprovokovali víc, než je zdrávo.

Býk

Všechno, co dnes uděláte, přispěje ke stabilizaci vašeho vztahu. Navíc se můžete těšit na krásné a láskyplné odpoledne, které si s miláčkem užijete.

Blíženec

Když objevíte nějakou zajímavou nemovitost, hned se na ni jeďte podívat. Pokud se vám bude líbit i následně, můžete se klidně začít bavit o smlouvě.

Rak

Váš postoj k životu ocení člověk, do kterého byste to nikdy neřekli. Navíc se dozvíte, že jste vzácný člověk, kterého musí mít v úctě, i kdyby nechtěl.

Lev

Luna v Býku zpomaluje všechny záležitosti. Jste naštvaní, ale nesmíte to dát najevo. Zatněte zuby a předstírejte, že je všechno v nejlepším pořádku.

Panna

Dopoledne si dejte pozor na peníze. Peněženku nenechte ani na okamžik bez dohledu ani v práci. Nejlépe jí bude v uzamčené zásuvce vašeho stolu.

Váhy

Počítejte s tím, že se v práci bude na něco vybírat. Moc velkou radost z toho nemáte, ale nakonec se přemluvíte a příslušnou částkou přispějete.

štír

Trigon mezi Venuší a Saturnem zásadně stabilizuje váš vztah. Oba s miláčkem víte, že se sice můžete hádat, ale to na kvalitě vaší lásky nic nemění.

Střelec

S miláčkem se raději nehádejte. Při opozici mezi Merkurem a Jupiterem byste se sice mohli snažit, ale s jeho argumenty byste stejně bojovat nedokázali.

Kozoroh

Zásadní životní rozhodnutí neustále odkládáte. Kdybyste však využili dnešní planetární atmosféry, rozhodovali byste se rychle a navíc i velice dobře.

Vodnář

Opravdu není nutné, abyste všechno dělali sami. Když si dnes k večeři objednáte pizzu, budete mít nadšenou rodinu a volné odpoledne jako bonus!

Ryby

Přečíst  Denní horoskop 13.3.2021

Při opozici mezi Merkurem a Jupiterem si hlídejte to, co komu slíbíte. Vy to sice můžete myslet zcela nevinně, ale druhá strana to bere jinak.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..