Denní horoskop 31.1.2020

Napsala | 31.01.2020

Beran

Nemáte chvíli, kdy byste mohli být sami a v klidu. Pokaždé, když se na něco soustředíte, se objeví někdo, kdo se vás zeptá na nějakou banalitu.

Býk

Alibistické jednání vašich kolegů vás vyloženě překvapí. Budete muset zkonstatovat, že lidí, kterým můžete bez výhrad věřit, je opět o pár méně.

Blíženec

Na to, abyste řešili cizí citové výbuchy, nemáte ani náladu, ani energii. To, že se do vás někdo zamiloval, je jen jeho věc. Vás se to přece netýká!

Rak

Důležité věci dnes raději nerozhodujte. Vlastně to ani nemusíte dělat. To, co jste chtěli zvládnout, nepospíchá. V pondělí na to bude času dost.

Lev

Veškeré apely na svou velkorysost berte s rezervou. Velice rychle zjistíte, že na vás jimi útočí lidé, kteří chtějí, abyste převzali jejich povinnosti.

Panna

Musíte přiznat, že máte děti podstatně lepší, než jste předpokládaly. Po zhlédnutí vysvědčení je seberte a vyrazte s nimi na něco opravdu dobrého!

Váhy

O tom, že byste se potížím vyhnuli, neuvažujte. Při Luně v Beranu vyhrajete jen tím, že se všem příjemným i nepříjemným záležitostem postavíte čelem.

štír

Nové začátky odložte. Bude lepší, když si uděláte inventuru svých lednových plánů. Navíc můžete přemýšlet o dodržování novoročních předsevzetí.

Střelec

Než se rozhodnete, napočítejte si v duchu minimálně dvakrát do desíti. Je to bezpečná cesta, jak se vyhnout potížím, s nimiž by byla spousta práce.

Kozoroh

O klidu a zasloužené pohodě můžete leda snít. V práci se na vás sesypou problémy kolegů, kteří dali výpověď a jejichž nedodělaná práce spadla na vás.

Vodnář

Nezdá se vám, že se rozčilujete kvůli tomu, co si to vůbec nezaslouží? Kdybyste si slíbili, že se budete pořád jen usmívat, bude celý den o dost lepší.

Přečíst  Denní horoskop 30.4.2019

Ryby

Veškeré návraty do minulosti jsou k ničemu. Když dostanete nabídku na výlet na místa, která jsou pro vás spojena se vzpomínkami, raději ji odmítněte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..