Denní horoskop 30.9.2019

Napsala | 30.09.2019

Beran

Než partnerovi v ranním kvapu něco odsouhlasíte, ujistěte se, že jste to dobře pochopili. Je docela možné, že on svá slova myslel naprosto jinak.

Býk

Večer si dávejte pozor na veškeré své aktivity. Zejména na silnici zbytečně neriskujte. Opozice Luny s Uranem vás nutí ke spěchu, ale vy musíte odolat.

Blíženec

Představa, že někomu ustoupíte a on to ocení, je zásadní omyl. Zejména odpoledne bude vaše jednání vnímáno jako slabost, kterou protivníci musí využít.

Rak

Jsou to nervy, ale nakonec všechno dopadne dobře. Dnes vám konečně přijde oficiální cestou dokument, od něhož se odvíjí vaše další budoucnost.

Lev

Tím, že se budete litovat, ničemu nepomůžete. Bude lepší, když přepnete na lehce agresivní přístup a svému okolí vysvětlíte, že vás už fakt rozčiluje!

Panna

Překvapíte nejen své okolí, ale i sami sebe. Když vám navrhnou vyšší postavení, chvíli o tom přemýšlíte a pak odmítnete. O další starosti nestojíte.

Váhy

Ráno, kdy je Luna ve vašem znamení, se vám do ničeho nechce, berte to jako plus. Můžete si alespoň dopřát čas na pozvolný rozjezd při hrnku kávy.

štír

Večer si dávejte pozor na zbytečné riziko. Pokud byste riskovali v životě, není to tak zlé. Vy však riskujete ve vztazích, kde je to daleko horší.

Střelec

Na lidi, kteří vám vysvětlují, že utrácíte za nesmysly, se neohlížejte. Ve skutečnosti vám jen závidí. Na rozdíl od nich se umíte radovat z maličkostí.

Kozoroh

Dojem, který na vás nově poznaný člověk udělá, může být sice skvělý, ale nic to neznamená. Bude daleko lepší, když s konečným úsudkem ještě počkáte.

Vodnář

S partnerem není v ničem problém. Potíž však může být s lidmi, kteří mají dojem, že vám mají právo mluvit do života a nechtějí se ho vzdát.

Přečíst  Denní horoskop 19.12.2018

Ryby

V práci vám neřeknou nic nového. Opět si potvrdíte, že sliby, že se bude na začátku měsíce přidávat, zůstanou stejně jako dřív jen v rovině snů.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..