Denní horoskop 30.7.2019

Napsala | 30.07.2019

Beran

Hlavně partnerovi nekritizujte děti! Bude z toho zásadní problém. Vezme to jako otevřený útok a vy mu jen těžko vysvětlíte, že jste to tak nemysleli.

Býk

Kvadratura mezi Sluncem a Uranem patří k těm opravdu výživným. Pod jejím vlivem se budete rozhodovat tak rychle, že se tomu budete sami divit.

Blíženec

Na řečech, které o vašem partnerovi kolují, je víc pravdy, než by se vám zamlouvalo. Nezbude, než abyste za ním šli a přímo se ho na všechno zeptali.

Rak

Na svou intuici můžete být opravdu hrdí. Když vás varovala před někým, kým byli všichni ostatní nadšení, ukázalo se, že jste měli pravdu.

Lev

Při kvadratuře Slunce s Uranem hrozí, že něco nepromyšleného nejen řeknete, ale že to i podepíšete. Zkuste hrát o čas a žádné nezvratné kroky nedělat!

Panna

Na partnera můžete být sice naštvaní, ale najevo to nedávejte. Svými hádkami byste jen bavili lidi, kteří vám upřímně závidí vaši dosavadní harmonii.

Váhy

Při Luně v Raku věnujte nenápadnou, ale soustředěnou pozornost rodině. Opravdu potřebuje vědět, že o ni máte zájem a že ji hlídáte a zároveň chráníte.

štír

Při kvadratuře mezi Sluncem a Uranem hrozí nebezpečí rychlého a špatného rozhodování. Nestřílejte od boku, ale nejdříve si zjistěte, kde přesně je cíl!

Střelec

Při Luně v Raku si raději hlídejte peníze. I když jste na dovolené někde, kde je relativně levně, musíte mít výdaje alespoň rámcově pod kontrolou.

Kozoroh

Když se před vámi někdo předvádí, důkladně ho pozorujte. Je docela možné, že pak usoudíte, že není zdaleka tak marný, jak to dosud vypadalo.

Vodnář

Při kvadratuře mezi Sluncem a Uranem si dávejte pozor na zbytečné rozčilování. Zejména partner vás naštve tak, že se budete jen obtížně držet zpátky.

Přečíst  Denní horoskop 15.8.2018

Ryby

Luna z Raka aktivuje vaši romantickou stránku. Možná by bylo dobré, abyste partnera vytáhli na večerní procházku a o svou náladu se s ním podělili.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..