Denní horoskop 30.6.2020

Napsala | 30.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

To, že se hádají všichni kolem, ještě neznamená, že se stejně musíte chovat i vy. Když se uchýlíte do ústraní, kde budete moudře mlčet, bude to lepší.

Býk

Hlídejte si konfliktní sousedy. Mají dojem, že se vám v poslední době daří víc, než je zdrávo, a dělají, co mohou, aby vám život zkomplikovali.

Blíženec

Práce vás baví a navíc vám jde i od ruky. Právě proto si dejte pozor, abyste to nedali moc najevo. Šéf by si toho mohl všimnout a práce vám přidat.

Rak

Svého miláčka nepoznáváte! Zatímco obvykle kontroluje, jak utrácíte, a pořád přemýšlí, zda neutrácíte moc, teď vám chce sám plnit každé vaše přání.

Lev

Kolem vysvědčení svých dětí nedělejte zbytečné drama. Možná pomůže, když se vrátíte do minulosti a vzpomenete si, jak jste tento den prožívali vy!

Panna

Konečně vám přijde vytoužený dokument, na který jste dlouho čekali. Těšte se na večer, který konečně prožijete v klidu a nepředstíraně dobré náladě.

Váhy

Konec pololetí může být dramatičtější, než by se vám líbilo. Je možné, že si v práci na poslední chvíli vzpomenou na to, co mělo být hotové včera!

štír

Je potřeba, abyste vkročili mezi lidi, kteří by se bez vaší intervence hádali. Nahlas vám za to sice nepoděkují, ale v hloubi duše vám budou vděční.

Střelec

Než se rozhodnete, že nějaký svůj boj vzdáte, přemýšlejte, zda to opravdu chcete. Kdybyste se rozhodli, že učiníte ještě jeden pokus, bude to lepší.

Kozoroh

S dětmi jsou starosti. Najednou přijdou na to, že nechtějí jet na prázdniny podle původního plánu, ale že chtějí vyrazit někam úplně jinam.

Vodnář

Na nabídku zajímavé a dobře placené práce reagujte rozumně. Vy můžete být sice nepředstíraně nadšení, ale nemusí to na vás být na první pohled vidět.

Přečíst  Denní horoskop 3.12.2019

Ryby

Než se rozhodnete, co podniknete o prodlouženém víkendu, podívejte se do pošty. Je docela možné, že to kamarádi před chvílí rozhodli za vás!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..