Denní horoskop 30.5.2020

Napsala | 30.05.2020

Beran

Při Luně v Panně se věnujte zejména tomu, co prospěje vašemu zdraví. Když začnete tím, že si dopřejete pár kilometrů svižné chůze, je to skvělý start.

Býk

Opravdu nemáte důvod, abyste šli na rande s člověkem, který se vám nelíbí a který vás nepřitahuje. V takovém případě bude lepší, když zůstanete doma.

Blíženec

Domácí práce vás sice nebaví, ale udělat se musí. Dnes se jim budete věnovat tak soustředěně, že večer padnete únavou a nic dalšího už nezvládnete.

Rak

Pokud jste v noci pořádně nespali, musíte odpočívat přes den. Neriskujte situaci, kdy budete během dnes stále unavenější a tím i stále protivnější.

Lev

Než se rozhodnete, co budete dělat, zvažte veškerá pro a proti. Kdyby vám náhodou vyšlo, že nemáte dělat nic, musíte se s tím co nejrychleji smířit.

Panna

Lhát nechcete, ale pravda se z nejrůznějších důvodů říct nedá. Právě proto je potřeba, abyste mluvili co nejméně a nic konkrétního pokud možno neřekli.

Váhy

Je potřeba, abyste ve vztahu převzali iniciativu. Když to neuděláte, riskujete stav, kdy budete pořád jen sedět doma a přemýšlet, jako to je venku.

štír

Všechno, co se kolem vás děje, dokážete zvládnout. Navíc zjistíte, že toho, čeho jste se dosud báli nejvíce, nakonec vyřešíte nejrychleji a nejlépe.

Střelec

Ze všeho nejvíce potřebujete pořádnou dávku fyzického pohybu. Dejte si však pozor, abyste to nepřehnali a večer nemuseli s bolavými zády na pohotovost.

Kozoroh

Mezi sebou a partnerem potřebujete mít jasno. On potřebuje, abyste ho konečně začali brát vážně. Vy zase potřebujete, aby měl pro vás víc pochopení.

Vodnář

Práce jste měli v poslední době až nad hlavu. Dnešek byste právě proto měli věnovat zábavě, relaxaci a především prohlubování mezilidských vztahů.

Přečíst  Denní horoskop 10.8.2019

Ryby

Při Luně ve svém partnerském sektoru se s miláčkem raději nehádejte. Bude lepší, když se místo zbytečných debat zaměříte na hledání společné řeči.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..