Denní horoskop 30.11.2019

Napsala | 30.11.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Věnujte se přípravě adventní výzdoby a jiným podobným věcem. Dopoledne můžete navíc zadělat na perníčky podle toho nejstaršího rodinného receptu.

Býk

Na lidi kolem sebe se neohlížejte. Dnes musíte bojovat sami za sebe. Soustřeďte se na to, co vám přináší zisk a hmotné statky. Hraje se o váš majetek!

Blíženec

Adventní výzdobu dokončíte na poslední chvíli. O to víc vás bude bavit výsledek. Vaše improvizace je podstatně lepší, než promyšlené dekorace sousedů.

Rak

Zejména dopoledne si hlídejte nejen náladu, ale i každé své slovo. Když se rozčilíte, hrozí, že toho řeknete opravdu hodně – a nebude to rozumné.

Lev

Než se rozhodnete, že budete něco rušit, dobře si to rozmyslete. Kdybyste veškeré takové aktivity odložili na odpoledne, bude to daleko lepší.

Panna

Vaše tvrdohlavost zase jednou zvítězí. Na svém si trváte tak intenzivně a dokazujete to tolika způsoby, že to vaše okolí nakonec dokáže akceptovat.

Váhy

Přes den se nezastavíte. Budete vytvářet dokonalou adventní výzdobu. Vás to však netíží. Neděláte to proto, že byste museli, ale proto, že chcete.

štír

Zásluhu, kterou máte na klidném průběhu dnešního dne, si nenechte vzít. To, že se celá rodina nepohádala, je jenom vaší osobní zásluhou.

Střelec

Přes den se nezastavíte, ale večer se můžete pyšně rozhlížet kolem sebe. Vaši adventní výzdobu vám může závidět i Bílý dům nebo pražský Hrad.

Kozoroh

Sextil mezi Merkurem a Saturnem posiluje vaši autoritu. Hlas zvyšovat nemusíte. Když něco řeknete, můžete si být jistí, že to vaše okolí vezme vážně.

Vodnář

Miláček vás příjemně překvapí. Když s ním začnete probírat své plány, neoznačí je za nesmysl jako obvykle. Dokonce slíbí, že vám s nimi pomůže.

Přečíst  Denní horoskop 29.8.2018

Ryby

Dotahujte poslední detaily vánoční výzdoby. Když k tomu využijete energii Luny z Kozoroha, vytvoříte něco, co je naprosto klasické a tedy i dokonalé.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..