Denní horoskop 3.8.2020

Napsala | 03.08.2020

Beran

Některé věci, které se vám zdály dopředu jasné, byste měli ještě propřemýšlet. Co kdybyste si o nich promluvili s kamarády, kteří to mají za sebou?

Býk

Energie opozice mezi Merkurem a Saturnem vás moc nepotěší. V praxi to bude vypadat tak, že se všichni pohádají, a budou chtít, abyste je smiřovali.

Blíženec

Úplněk ve Vodnáři vás vyloženě potěší. Pomůže vám v zásadním životním rozhodování. Dosud jste z něj měli strach, ale teď je jasné, že to udělat musíte.

Rak

To, že byste někomu ustoupili, v úvahu nepřipadá. Jste si jistí, že máte pravdu a taky se jí držíte. Rozumní lidé vás podpoří a dodají vám energii.

Lev

Úplněk ve vašem partnerském sektoru příznivě ovlivní váš vztah. Zjistíte, že váš miláček je ještě podstatně lepší partner, než jste si dosud mysleli.

Panna

Na dovolené se máte šanci dostat tam, kam byste se jindy nepodívali. Využijte šance. Bude to stát něco navíc, ale jsou to dobře investované peníze.

Váhy

Náročnou situaci, do které jste se dostali, zvládnete skvěle. Dokonce tak skvěle, že vám nikdo nebude věřit, že jste se na ni předem nepřipravovali.

štír

Úplněk ve Vodnáři vytváří dost napjatou atmosféru. Děti usoudí, že jim nic nedovolíte. Vy jim jen těžko vysvětlujete, že musí respektovat hranice.

Střelec

Den je velice příznivý. Navíc získáte informace, které vnesou jasno i do toho, co jste dosud nechápali. Konečně víte, na co vsadit a čemu se vyhnout.

Kozoroh

Úplněk ve vašem sektoru majetku vlastního přináší novou šanci na přivýdělek. Není to sice žádný zázrak, ale pro vás je dobrá každá koruna navíc.

Vodnář

Pocit, že vám to s partnerem zase tak moc nevychází, je sice intenzivní, ale zbytečný. Když počkáte do večera, všechno se samo od sebe napraví.

Přečíst  Denní horoskop 2.12.2018

Ryby

Úplněk v sektoru tajemství se vám postará o velice barvité sny, o nichž musíte přemýšlet. Poselství, které se v nich skrývá, je pro vás důležité.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..