Denní horoskop 3.8.2019

Napsala | 14.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Při Luně v Panně věnujte pozornost zejména všem zdánlivě nepodstatným detailům. Když přijde na věc, může se stát, že právě tyto detaily všechno rozhodnou.

Býk

Na sliby, které vám dává bývalý partner, nedejte. To, co říká, může sice znít velice hezky, ale s realitou to nic společného nemá a mít nebude.

Blíženec

Když se miláček začne rozčilovat, raději se dobrovolně stáhněte. Dialog, který byste spolu vedli, by spolehlivě vedl k hádce, ale nic by nevyřešil.

Rak

Nechcete si vyrazit na večerní koncert, benátskou noc nebo jinou podobou akci? Když s tím přijdete za partnerem, sám uzná, že je to vynikající nápad.

Lev

Zejména na dovolené byste si měli nakupovat dárky a suvenýry pro příbuzné i pro přátele. A při té příležitosti si můžete pořídit i něco pro sebe.

Panna

Vyzkoušejte všechno, s čím nemáte zkušenosti. S údivem zjistíte, že to, co jste považovali za složitou záležitost, je ve skutečnosti zcela snadné.

Váhy

Zejména na burzách si dejte pozor. Zboží, které kupujete, musí být stoprocentně čistého původu. Neriskujte zbytečně kvůli něčemu, co na to nestojí.

štír

Veškerá doporučení, jak máte zvýšit svůj sexappeal, jsou vám k ničemu. Vy máte naštěstí sexappealu tolik, že jím klidně můžete podělit i kamarády.

Střelec

Mezilidské vztahy jsou pod kontrolou lidí, kterým po nich v zásadě nic není. Když něco takového zpozorujete, ostře se vůči takovému jednání vymezte.

Kozoroh

Uvědomte si, že i vaše síly mají své hranice. Když chcete bez újmy na zdraví zvládnout všechno, co potřebujete sami, na přátele vám kapacita nezbude.

Vodnář

Při Luně v Panně se věnujte trochu více svému zdraví. Hlavně nejezte to, co vám sice chutná, ale co se vám zaručeně postará o trávicí potíže.

Přečíst  Denní horoskop 9.8.2018

Ryby

Vaši partnerskou harmonii nic nenaruší. Miláček dnes dokonce velkoryse mávne rukou nad něčím, co by jindy bez ironického komentáře určitě nenechal.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..