Denní horoskop 3.7.2020

Napsala | 03.07.2020

Beran

Večer se připravte na nečekané návštěvy. Půjde o lidi, kteří neví, jak se mají ve své aktuální situaci orientovat a kteří se s vámi přijdou poradit.

Býk

Lidi, kteří si obvykle s pravdou nedělají velké starosti, budou dnes lhát dvojnásobně. Dávejte si na něj pozor a se svou důvěrou hospodařte opatrně!

Blíženec

Když se dozvíte, že si za své potíže můžete sami, budete mít co dělat, abyste nevybuchli. Dobře víte, že jste v celé záležitosti naprosto nevinně.

Rak

Opravdu nemusíte dělat všechno jenom vy! Optimální by bylo stav, kdy byste jednotlivé úkoly rozdělili mezi členy rodiny a sami je jen koordinovali.

Lev

Většinu toho, co uslyšíte, berte jako nadsázku. Moc pěkně se to poslouchá, ale s pravdou a s tím, jak to doopravdy proběhlo, to nemá nic společného.

Panna

Večer s partnerem raději moc nediskutujte. Má pocit, že se proti němu postavil celý svět a k tomu, aby z nepřátelství obvinil vás, mu mnoho nechybí.

Váhy

Hovory o penězích jsou aktuálně k ničemu. Oba dva s partnerem víte, že byste jich potřebovali víc – a ani jednoho nenapadne, jak byste je mohli získat.

štír

To, že máte tendenci zapomínat, je sice nepříjemné, ale není to tragédie. Všechno, co někde necháte, vám někdo vlídný a laskavý donese až domů.

Střelec

K tomu, co se vás přímo netýká, se nevyjadřujte a hlavně to nevysvětlujte. Čím víc o tom budete mluvit, tím bude situace horší a vztahy napjatější.

Kozoroh

Než někam odjedete, všechno zkontrolujte podle předem přichystaného seznamu. Neriskujte situaci, kdy byste až na místě zjistili, že nemáte klíče.

Vodnář

Celý den u vás bude živo. Natáhnou se k vám všichni kamarádi vašich dětí a budou se dobře bavit. Večer se naštěstí všechno zklidní a vy si oddechnete.

Přečíst  Denní horoskop 19.9.2018

Ryby

Pozor si dávejte na alkohol! Zejména večer, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Lunou a Neptunem, byste měli pít výhradně nealkoholické nápoje.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..