Denní horoskop 3.6.2020

Napsala | 03.06.2020

Beran

To, že něčímu jednání nerozumíte, není důkaz toho, že jste nechápaví. Je to důkaz toho, že se dotyčný chová naprosto nelogicky a sám neví, co chce.

Býk

Na svého neodpovědného partnera musíte dohlížet a dávat pozor, aby vám do života nezavlekl zbytečné potíže. Moc vás to netěší, ale jinak to nejde.

Blíženec

Jsou lidé, kterým nepomůžete, ani kdybyste opravdu chtěli. Už jenom tím, že je vyslechnete, však pro něj uděláte víc, než všichni jejich kamarádi.

Rak

Kvadratura mezi Venuší a Marsem se vás osobně netýká. Vy jen budete hasit požár a smiřovat lidi, kteří se pohádali a teď hledají cestu zpátky.

Lev

Ráno si dávejte pozor na zbrklé jednání. Zejména na křižovatkách a na přechodech se chovejte opatrně. Vy sice zbytečně neriskujete, ale ostatní ano.

Panna

Kvadratura mezi Venuší a Marsem vám komplikuje vztahy. Miláček má pocit, že má nárok na pravdu. Rozkazuje a nechápe, že by měl alespoň občas ustoupit.

Váhy

Konjunkce Slunce s Venuší se vám postará o krásný večer. Kdybyste jeho průběh nechali zcela v režii svého partnera, byl by ještě daleko hezčí…

štír

Pozor si dávejte hlavně ráno. Pod vlivem opozice Luny s Uranem hrozí, že přeceníte síly a vrhnete se po hlavě do něčeho, čemu byste se měli vyhnout.

Střelec

Veškerá nedorozumění s úřady vyřiďte co nejrychleji. Kdybyste nad nimi mávli rukou s tím, že je to nesmysl, mohly by z toho být zbytečné problémy.

Kozoroh

To, že byste si hráli s cizími city, vás nesmí ani napadnout. Může vás to sice lákat, ale dělat to nesmíte. Platili byste za to víc, než je zdrávo.

Vodnář

Večerní konjunkce Slunce s Venuší vám dává v lásce nové a velice zajímavé šance. Nesmíte však sedět doma. Tam za vámi žádná láska sama nepůjde.

Přečíst  Denní horoskop 20.2.2019

Ryby

Kvadratura mezi Venuší a Marsem vám do života vnáší neobvyklé vzrušení. Pokud jste si mysleli, že jste s láskou už skončili, zjistíte, že to je omyl!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..