Denní horoskop 3.4.2019

Napsala | 03.04.2019

Beran

Představa partnera, který vám se vším pomůže a navíc vás i pochopí, že ve vašem případě asi nesplní. Bude to spíš tak, že budete pomáhat vy jemu.

Býk

Váš miláček riskuje podstatně víc, než je zdrávo. Jeho jednání vám sice imponuje, ale přesto si uvědomujete, že tím své okolí jen zbytečně provokuje.

Blíženec

Počítejte s tím, že lidé kolem vás jsou zbytečně přecitlivělí. Když na jejich adresu prohodíte vtípek, zareagují tak, že budete mít až výčitky svědomí.

Rak

Po tom, co je mezi vámi a kolegou, nikomu nic není. Dotazy na toto téma sice padnout mohou, ale to ještě neznamená, že na ně vy musíte odpovídat.

Lev

Nadřízení s vámi schválně mluví tak, abyste jim nerozuměli. V takovém případě je zastavte a klidně je požádejte, až vám své požadavky vysvětlí.

Panna

Bude lepší, když o některých záležitostech z taktických důvodů pomlčíte. Váš dosavadní milostný život je jednou z těch, o kterých byste mluvit neměli.

Váhy

Než se rozhodnete, že koupíte nějakou nemovitost, dobře přemýšlejte. Při dnešních hvězdných energiích opravdu není zlato všechno, co se třpytí.

štír

Než začnete mluvit, měli byste si uvědomit, s kým vlastně mluvíte. Kdybyste se pak museli za své neuvážené výroky omlouvat, moc byste si nepomohli.

Střelec

O to, co vás trápí, si s partnerem raději nepovídejte. Bral by zbytečně vážně i to, co dnes vyřešíte levou zadní a už zírat o tom vědět nebudete.

Kozoroh

Smysl pro humor nesmíte nechat ležet ladem! Když lidé kolem vás zjistí, že se s vámi dobře baví, bude hned příjemnější a výkonnější i spolupráce.

Vodnář

Při Luně v Rybách jste až moc přecitlivělí. Máte pocit, že vás každý chce jen využít. Dejte si pozor, abyste neobvinili někoho, kdo to v úmyslu nemá.

Přečíst  Denní horoskop 26.10.2019

Ryby

Klidně utrácejte na to, co se vám hodí a co vám chybí. Je ale zbytečné, abyste kupovali páté černé tričko, které je stejné jako ta čtyři předešlá.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..