Denní horoskop 3.12.2019

Napsala | 03.12.2019

Beran

Raději se moc neprojevujte. Lidé budou na vaše slova reagovat překvapivě ostře. Dokonce se můžete dozvědět, že byste se za své jednání měli stydět.

Býk

Hlavně dopoledne hajte to, na čem vám záleží, nejlépe, jak dovedete. Při sextilu mezi Merkurem a Plutem opravdu platí, že líná huba je holé neštěstí.

Blíženec

Hlavně si dávejte pozor na pusu. Vy sice nevtipkujete jinak, než obvykle, ale okolí se změnilo. Na všechno, co řeknete, reaguje až přecitlivěle.

Rak

Hlava vám funguje a srdce vás navádí na správnou cestu. Veškerá rozhodnutí, která dnes učiníte, patří k těm, na které budete časem velice pyšní.

Lev

To, co si myslíte, musíte podat s náležitou diplomacií. Mluvte tak, aby všem byla jasné, co chcete, ale zároveň tak, aby se nikdo nemohl urazit.

Panna

Mluvte tak, aby o vašich slovech museli přemýšlet i ti, kteří obvykle nikoho jiného než sebe vážně neberou. To, že to nakonec dokážete, je na medaili!

Váhy

Luna ve vašem sektoru práce vás přinutí, abyste v práci zůstali déle, než jste zvyklí. Dokonce budete muset miláčka požádat, aby si tam pro vás přijel.

štír

Vlastně si nemáte na co stěžovat. Všechno se vám daří podstatně lépe, než jste čekali. Přesto máte pocit, že by těch darů osudu mohlo být ještě víc.

Střelec

Na stabilizaci vztahů to nevypadá. Musíte si naopak dávat pozor, abyste svému miláčkovi neřekli spoustu věcí, které by vás pak upřímně mrzely.

Kozoroh

Kontakt s partnerem by ve vás měl vzbudit pozitivní emoce. Díky sextilu mezi Venuší a Marsem, který ovládá večer, se vám to spolehlivě podaří.

Vodnář

O celodenní program se vám postarají kamarádi, kteří jsou sami a kteří si potřebují popovídat. Naštěstí jim rozumíte a vůbec vám to nevadí.

Přečíst  Denní horoskop 2.7.2019

Ryby

Sextil mezi Venuší a Marsem vám přinese nečekané štěstí v lásce. Konečně zažijete něco, o čem jste dosud snili a co jste hodnotili jako čirý nesmysl.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..