Denní horoskop 3.10.2019

Napsala | 03.10.2019

Beran

Merkur, který vstupuje do Štíra, vám dá šanci vylepšení financí. Co kdybyste si tak stáhli všechny aktuální půjčky do jedné a tím omezili poplatky?

Býk

Na vaši stranu se postaví člověk, od něhož byste to nečekali. Rychle se však ukáže, že to není nezištné. Pomůže vám a chce, abyste i vy pomohli jemu.

Blíženec

Nic z toho, co se dnes na nebi děje, na vás vliv nemá. Díky tomu můžete fungovat jako mírotvůrce, který ostatním vysvětluje, že se nemají hádat.

Rak

Vstup Merkura do Štíra vyloženě uvítáte. Konečně se přestanete obávat reakcí svého okolí. Za všech okolností mluvíte pravdu a dělá vám to moc dobře.

Lev

To, že vám chce někdo pomáhat, vám dělá dobře. Velice dobře však víte, že v podstatě žádnou pomoc nepotřebujete. Ve všem podstatném si stačíte sami.

Panna

Jsou věci, na které byste svého partnera upozorňovat neměli. Pokud to neuděláte, je docela možné, že je přehlédne a nebudete se jimi zbytečně stresovat.

Váhy

Lidé, kteří vám chtějí pomáhat, to myslí dobře. Způsob, jímž vám to říkají, se vám sice líbit nemusí, ale nad tím byste přece mohli přimhouřit oko.

štír

Merkur, který vstupuje do vašeho znamení, vám spolu se stacionárním Plutem dává neskutečnou průraznost. Když se začnete hádat, určitě vyhrajete.

Střelec

Merkur, který vstupuje do Štíra, varuje před zbytečným slovními půtkami. Obvykle v nich bez problémů zvítězíte, ale tentokrát by to bylo fiasko.

Kozoroh

S lidmi, kteří těžko chápou, se domlouváte velice problematicky. Potíž je v tom, že jich dnes na své životní cestě potkáte daleko víc, než je zdrávo.

Vodnář

Vstup Merkura do Štíra vám komplikuje život. Obvykle jedovaté vtipy na svou adresu jen nesnášíte, ale dnes se rozhodnete pro velice ostrý protiútok!

Přečíst  Denní horoskop 27.2.2019

Ryby

Merkur ze Štíra vám ulehčí život. Pokud vás něco napadne, klidně to řekněte nahlas. Okolí to vyhodnotí jako roztomilou jedovatost a zlobit se nebude.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..