Denní horoskop 29.9.2019

By | 15.12.2020

Beran

Za to, co děláte pro partnera s láskou a z lásky, se neplatí. Vy to sice už dávno víte, ale jeho rodině to budete muset pozvolna vysvětlovat.

Býk

Při Luně ve Vahách si vyrazte někam za uměním. Co kdybyste konečně navštívili výstavu, kterou jste už dlouho chtěli vidět a která brzy skončí?

Blíženec

Díky své duchapřítomnosti zabráníte na poslední chvíli velkému průšvihu. Všichni vás budou chválit, ale vy se budete klepat ještě hodinu potom.

Rak

Večer si vzpomenete na něco, co je ještě potřeba udělat. Nepropadnete panice, ale všechno zvládnete tak, abyste mohli jít s klidným svědomím spát.

Lev

Sextil Venuše s Jupiterem vám pomůže srovnat nedorozumění, které mezi vámi a partnerem vzniklo. Kdybyste se navíc tvářili kajícně, bude to ještě lepší!

Panna

Příbuzní vznesou finanční požadavky, které nedokážete splnit. Naštěstí je umíte odmítnout tak, aby se nerozčilili, ale pochopili, že nemůžete jinak.

Váhy

Sextil mezi Venuší a Jupiterem zásadně vylepší váš partnerský vztah. S jeho pomocí dokážete i nepříjemné věci sdělovat naprosto přijatelným způsobem.

štír

Opravdu nemůžete říkat hned všechno, co vám slina na jazyk přinese. Naštvali byste tím nejen celé své okolí, ale hlavně byste se dotkli partnera.

Střelec

Nápady vašich kamarádů jsou dost kontroverzní. Navíc narazí na vašeho partnera. Přespání na jednu noc jim povolí, ale o trvalém pobytu nechtějí slyšet.

Kozoroh

S miláčkem se ještě jednou vrátíte k domu, co včera tvrdě odmítal, Dnes však usoudí, že by se vám oběma vyplatilo, kdyby svůj dřívější názor změnil.

Vodnář

Sextil mezi Venuší a Jupiterem vás nutí, abyste se věnovali lásce a partnerovi. Všechno ostatní je nepodstatné a klidně to ještě chvíli počká.

Přečíst  Denní horoskop 10.4.2021

Ryby

Některé věci jsou komplikovanější, než to na první pohled vypadá. Naštěstí se dokážete podívat pod povrch věcí a najít všestranně přijatelné řešení.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..