Denní horoskop 29.7.2020

Napsala | 29.07.2020

Beran

Luna ve Střelci vám dodává spoustu energie, kterou lidé z vašeho okolí postrádají. Vy budete mít spoustu vynikajících nápadů, které pak oni uskuteční.

Býk

Luna, která se přesouvá do Střelce, vám to života vnáší zmatky. Kolega, který se měl vrátit z dovolené, zmizel a nikdo neví, co by se mělo dělat.

Blíženec

Luna, která se dopoledne přesouvá do vašeho partnerského sektoru, vás trochu zklidní. Pochopíte, že máte miláčka, a proto nemusíte všechno dělat sami.

Rak

Atmosféra se zejména v práci zostří tak, že se raději stáhnete do pozadí. Opravdu nevidíte důvod, proč se hádat o něco, co vás v podstatě moc nezajímá.

Lev

Luna ve Střelci vám dává naději na šťastnou lásku. Zejména dopoledne přijde seznámení, které do vašeho života vnese vytouženou stabilitu a pohodu.

Panna

V práci panuje hodně napjatá atmosféra. Vás to naštěstí nerozhodí. Navenek si děláte svoje a v duchu přemýšlíte, zda přece jen nenapíšete výpověď.

Váhy

Když vám někdo začne vytýkat vaše jednání, nenechte si to líbit. Bude daleko lepší, když ho zarazíte a vysvětlíte, proč jste nemohli udělat nic jiného.

štír

Při Luně ve Střelci musíte sami sebe držet zkrátka. Musíte ovládnout chuť, která vás nutí, abyste utráceli i za to, co vlastně ani nepotřebujete.

Střelec

Při Luně ve svém znamení se musíte chovat opatrně. To, že máte ke každé situaci přiléhavý komentáře, ještě neznamená, že ho máte pronášet nahlas.

Kozoroh

Na nervy vám lezou lidé, kteří nejdříve nepřemýšlejí a potom svých činů litují. Dnes budou navíc chtít, abyste jejich průšvihy hasili místo nich.

Vodnář

Znovu se obnoví kamarádství, které kdysi bylo a které ubíhající čas trochu utlumil. Oba budete moc rádi, že jste se znovu potkali a že si máte co říct.

Přečíst  Denní horoskop 5.1.2020

Ryby

Ranní úvahy o nových začátcích v cizině nejsou zdaleka tak mimo, jak se může zdát. Jde o téma, které byste si měli opravdu důkladně promyslet.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..