Denní horoskop 29.3.2020

Napsala | 29.03.2020

Beran

Z fotek ze včerejší akce si udělejte seriál, který dáte na sociální sítě. Odezvy, které dostanete, budou velice pozitivní. Je vidět, že se umíte bavit!

Býk

Při trigonu mezi Venuší a Plutem můžete bez problémů změnit všechno, co chcete a potřebujete. Vy změnu navrhnete a váš miláček ji dotáhne do konce!

Blíženec

To, že začíná letní čas, vás z míry nevyvede. Potíže budou ale s partnerem a s dětmi. Těm se biorytmus rozhodí tak, že s nimi nebude rozumná řeč.

Rak

S tím, že vám něco půjde automaticky, raději nepočítejte. Je pravděpodobnější, že se to budete muset nejdříve naučit a až potom to začít dělat.

Lev

To, že se láme čas, vám kupodivu nevadí. Vstanete s chutí a s vynikající náladou. A protože máte štěstí, bude ve stejném příjemném rozmaru i rodina!

Panna

Trigon mezi Venuší a Plutem je opravdu náročný. Dobře víte, že byste neměli riskovat. Přesto se dáte do flirtu, který přinese vášeň, ale i průšvih.

Váhy

O tom, co budete dělat, rozhodujte jen vy sami. Můžete sice vyslechnout požadavky, které k vám má partner, ale konečné rozhodnutí je jen na vás.

štír

To, že máte se svým partnerem problém, ještě neznamená, že ho máte řešit s kamarády. Bude podstatně lepší, když se ho nejdříve pokusíte zvládnout sami.

Střelec

Přechod na letní čas zvládnete letos naprosto bez problémů. Trochu horší je to s vaším miláčkem, ale i on nakonec uzná, že to proběhlo docela dobře.

Kozoroh

Trigon mezi Venuší a Plutem vás dožene k zásadnímu životnímu rozhodnutí. Opustíte to, co bylo stabilní a jisté, a vykročíte na dobrodružnou pouť.

Vodnář

Změna času vám problémy nedělá. Vstanete stejně odpočatí a ve stejné dobré náladě, jako jindy. Dobrá nálada se vás navíc bude celý den držet!

Přečíst  Denní horoskop 17.5.2020

Ryby

Trigon Venuše s Plutem vám dodává sebevědomí. Klidně partnerovi řeknete něco, co už dlouho intenzivně cítíte, ale o čem jste s ním dosud nemluvili.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..