Denní horoskop 29.2.2020

By | 07.11.2020

Beran

Luna v Býku zásadně ovlivní vaše pracovní i životní tempo. Dokonce vy pochopíte, že přišel den, kdy byste měli dělat to,co děláte, pomalu a s rozumem.

Býk

Zejména dopoledne se rozhodujete sice rychle, ale zároveň tak, abyste na to mohli být pyšní. Hvězdy zaručují, že ničeho, co uděláte, nebudete litovat.

Blíženec

To, že zavíráte oči před realitou, je sice pochopitelné, ale nic to neřeší. Stejně přijde chvíle, kdy se tomu budete muset postavit tváří v tvář.

Rak

Bylo by dobré, abyste večer vyrazili ven. Je úplně jedno, zda půjdete na bowling nebo na ples. V každém případě byste měli být mezi zajímavými lidmi.

Lev

Vaše dobré skutky z poslední doby se vám najednou vrátí v množství opravdu královském. Můžete mít dokonce pocit, že jste dostali víc, než si zasloužíte.

Panna

Konečně nastal čas, kdy se srovnají věci, které vám dosud dělaly starosti. Příjemná zpráva přijde až hodně pozdě večer, ale potom bude stát za to!

Váhy

Opravdu není důvod, abyste se zabývali něčím, do čeho se vám nechce. Není to potřeba, spousta problémů se vyřeší i bez vaší účasti a osobní asistence.

štír

Sextil mezi Merkurem a Uranem vám přinese spoustu dobrých nápadů. Zprvu jimi sice překvapíte i sami sebe, ale nakonec za ně sami sebe pochválíte.

Střelec

S rozhodnutím pro zásadní životní restart neotálejte. Když usoudíte, že počkáte a odložíte ho na vhodnější dobu, už nikdy se k němu nedokážete vrátit.

Kozoroh

Je čas, abyste svému miláčkovi řekli, že je pro vás tím nejdůležitějším na světě. Pokud si to necháte pro sebe, bude o vaší láce pochybovat i nadále.

Vodnář

Luna v Býku vás zahrne neskutečným množstvím práce. Je potřeba, abyste rodině vysvětlili, že po vás chce něco, co přes veškerou snahu nezvládnete.

Přečíst  Denní horoskop 8.1.2019

Ryby

Díky sextilu mezi Merkurem a Uranem dostanete všechno, co dostat chcete a potřebujete. Musíte však dát najevo, že je to pro vás životě důležitá věc!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..