Denní horoskop 29.1.2019

Napsala | 12.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Je čas, abyste začali uvažovat nad rozšířením svého vzdělání. Dosud jste se tomu sice bránili, ale teď je vám jasné, že se budete muset podřídit.

Býk

Do časného odpoledne, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, si s miláčkem rozumně promluvte. Řešení, které nabídnete, přijme s nadšením.

Blíženec

Zejména večer si dejte pozor na předstírání citů. V dané chvíli můžete mít sice pocit, že je to to nejlepší, co se dá udělat, ale realita je jiná.

Rak

Dopoledne, kdy je Luna ve Štíru, pro vás partner udělá všechno, co si jen přejete. Pokud od něj něco chcete, zavolejte mu a taky mu to řekněte!

Lev

Zatímco den je únavný a zbytečně náročný, večer vám všechno vynahradí. Miláček je do vás vyloženě zamilovaný a vy jste rádi, že jste si ho našli.

Panna

Večer, kdy je Luna ve Střelci, dávejte pozor, kam šlapete. Zvláště ve spěchu můžete šlápnout tak, abyste nedorazili k cíli, ale skončili na pohotovosti.

Váhy

Kvůli zmatkům, které vzniknou v elektronické poště, strávíte celý den v poklusu. Nakonec se sice všechno vyřeší a rozplete, ale vy budete na padnutí.

štír

Dopoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, jde všechno podle vašich představ. Večer se s tím, co se vám povedlo, nezapomeňte pochlubit. Sklidíte potlesk!

Střelec

Důkladně si prohlédněte každý papír, který dáváte do skartovačky. Když to neuděláte, hrozí, že zničíte něco, co byste si naopak měli ponechat.

Kozoroh

Využijte šanci a vyzkoušejte nějaký nový sport. Konečně máte šanci objevit pohyb, který vám prospěje a který vás navíc bude i nepředstíraně bavit.

Vodnář

To, že do práce přijdete pozdě, je sice nemilé, ale není to tragédie. Šéf nebude nic říkat, protože sám přijde až hodnou chvíli po vás.

Přečíst  Denní horoskop 28.2.2021

Ryby

Těsně před odchodem z práce vybuchne bomba. Kdybyste na to, co uslyšíte, dokázali reagovat s ledovou tváří a nechápavým pohledem, bude to skvělé.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..