Denní horoskop 28.9.2018

Napsala | 28.09.2018

Beran

Užívejte si volna. Bude to krásné. Pozor si dejte jen na partnera. Překypuje energií a dává vám najevo, že je na to po fyzické stránce lépe než vy.

Býk

Den si musíte rozdělit tak, aby se v něm práce rovnoměrně střídala s odpočinkem. Zajistíte si tím daleko větší výkonnost a navíc i duševní pohodu.

Blíženec

Trigon mezi Sluncem a Marsem vnímáte vyloženě pozitivně. Energii, kterou vám dává, můžete navíc využít pro svou zábavu, což je další nepochybné plus.

Rak

Luna v Býku se postará o velice krásný a příjemný den. Když budete dodržovat tradice a dáte na stůl svatováclavskou husu, budou nadšení i vaši blízcí.

Lev

Volno je vyloženě pozitivní. Nezvládnete nic zásadního, ale to vám nevadí. Čas, který můžete trávit se svými blízkými, je pro vás úplnou lahůdkou.

Panna

Volno využijte pro to, co vás opravdu baví. Na všechnu naplánovanou práci zapomeňte. Dejte najevo, že i vy potřebujete trochu klidu a odpočinku.

Váhy

Využijte trigon mezi Sluncem a Marsem. S jeho pomocí prosadíte i to, co zatím vypadalo jako nemožné. Navíc získáte obdiv lidí, kteří vás moc nemusí.

štír

S partnerem se pro jistotu nehádejte. Zaprvé byste si tím zbytečně zkazili sváteční den. Zadruhé byste museli uznat, že váš miláček má ve všem pravdu.

Střelec

Počítejte s nebývale akčním dnem! Musíte řešit spoustu problémů, s nimiž jste ani náhodou nepočítali. Zapojte rodinu a přimějte ji ke spolupráci!

Kozoroh

Konečně máte čas, abyste přemýšleli o svých dalších životních plánech. Měli byste k tomu však přizvat i partnera. Má do toho taky co mluvit.

Vodnář

V životě svých příbuzných hrajete důležitější roli, než si umíte představit. Když přijdou s tím, že s vámi potřebují mluvit, měli byste jim to umožnit.

Přečíst  Denní horoskop 1.6.2019

Ryby

Luna v Býku vás neskutečně rozpovídá. Dejte si jen pozor, aby v návalu upřímnosti neřekli něco, co mělo alespoň prozatím zůstat ještě tajemstvím.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..