Denní horoskop 28.7.2019

By | 30.12.2020

Beran

Vstup Luny do Lva se projeví ještě během dnešního dopoledne. Nová láska z toho zatím ještě nebude, ale nabídek na zajímavou schůzku padne hned několik!

Býk

Vstup Venuše do Lva vám do života vnese značný rozruch. Z minulosti se vynoří vaše bývalá láska! Na kávu si spolu zajdete, ale další šanci jí nedáte.

Blíženec

S pomocí Venuše, která se časně ráno dostává do vašeho sektoru komunikace, si vychutnáváte flirt. Naštěstí ho berete jenom jako příjemnou hru.

Rak

S vaším partnerem to vůbec není snadné. Naštěstí mu dovolíte, aby vám důvody svého jednání vysvětlil. Moc se vám sice nelíbí, ale respektujete je.

Lev

Vstup Venuše do vašeho znamení vám zásadně usnadní život. Dokonce i lidé, kteří jsou na vás permanentně naštvaní, se k vám začnou chovat přátelsky.

Panna

Při Luně v Blížencích se kolem vás mluví podstatně víc, než je zdrávo. Vy si pak vyberte, zda to vezmete vážně, nebo zda nad tím raději mávnete rukou.

Váhy

Ranní vstup Venuše do Lva vám zásadně vylepší náladu. Pod jejím vlivem začnete zpříjemňovat život jako sobě, tak všem lidem, co vás obklopují.

štír

Projevy žárlivostí jsou sice za aktuálních konstelací pochopitelné, ale vy byste je měli mírnit. Každou žárlivou větou naděláte víc škody než užitku.

Střelec

Venuše, která vstoupila do Lva, vám vrátila chuť do života. Odpoledne se těšte na zlom, který vám ukáže, že štěstí v lásce si zasloužíte prožívat i vy.

Kozoroh

Je potřeba, abyste dohlíželi na všechny, kteří se chovají neodpovědně. Týká se to hlavně cest autem. Vy jste rozumní, ale ostatní zbytečně riskují.

Vodnář

Kamarád, který se nabídne, že vás někam odveze, to rozhodně nedělá proto, že by chtěl šetřit vaše nohy. Ve skutečnosti s vámi chce mluvit o samotě!

Přečíst  Denní horoskop 6.2.2019

Ryby

Odpoledne si hlídejte každé slovo. Máte sklon jít do konfliktu i tam, kde se sice můžete snažit, ale narazíte na sílu, nad kterou vyhrát nedokážete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..