Denní horoskop 28.3.2020

Napsala | 28.03.2020

Beran

Plány, které jste na dnešek měli, musíte přehodnotit. Váš miláček přijde s nápadem, jenž je sice náročný, ale který musíte vyhodnotit jako vynikající.

Býk

Čeká vás víkend plný dobrých nápadů a vynikajících akcí. Na některé můžete jít spolu s rodinou, ale na ty, které se týkají zahrady, vyrazte sami.

Blíženec

Jde o den, kdy byste měli řešit spíše praktické záležitosti. Veškeré jiné aktivity byste posléze museli vyhodnotit jako zbytečnou ztrátu energie a času.

Rak

Svým dětem děláte buď doprovod nebo taxikáře. Nijak vám to ale nevadí. Seznámíte se s rodiči jejich kamarádů a budete se s nimi docela dobře bavit.

Lev

Partner je pohodlný a nikam se mu nechce. Pokud si chcete užívat sport nebo nějakou jinou fyzickou aktivitu, musíte se jí věnovat jen vy sami.

Panna

Trigon mezi Venuší a Jupiterem se vám postará jak o lásku, tak o peníze. A protože patříte k těm opravdu šťastným, dopřeje vám rovnou oboje!

Váhy

Hned ráno vyrazte do hobby marketu! Za velice příznivou cenu tam získáte rostliny, které vám zkrášli zahradu. Navíc porostou opravdu skvěle!

štír

Vyberte si to, o čem chcete s rodiči mluvit. Nejde o to, že byste před nimi něco tajili, ale o to, že nechcete, aby si dělali zbytečné starosti.

Střelec

Když vám někdo nabízí pomoc a podporu, neříkejte, že nic takového nepotřebujete. Je zbytečné, abyste sami dělali to, co za vás může udělat někdo jiný.

Kozoroh

Trigon mezi Venuší a Jupiterem vytváří spoustu nečekaných šťastných náhod. I když obvykle nesázíte, dnes byste v tomto směru mohli něco udělat.

Vodnář

Luna v Býku vás vyloženě brzdí. I když jste byli přesvědčení, že něco rozseknete a definitivně to vyřešíte, ráno se rozhodnete, že to ještě počká.

Přečíst  Denní horoskop 24.5.2019

Ryby

Partner pro vás udělá víc, než jste si dokázali představit. Opět se přesvědčíte, že o své lásce sice nemluví, ale že ji velice hluboce cítí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..