Denní horoskop 28.11.2018

Napsala | 28.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Když vás partner začne zahrnovat pozorností, na nic se ho nevyptávejte. Kdybyste se ho zeptali, co provedl, že se tak lísá, právem by se urazil.

Býk

Při Luně ve Lvu se s lidmi raději nehádejte. Můžete mít sice stokrát pravdu, ale když přijdou podpásové argumenty, nemáte ani tu nejmenší šanci.

Blíženec

Když se vám něco nelíbí, mluvte o tom nahlas. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se navenek tvářili spokojeně a v nitru se užírali vzteky.

Rak

Stanovte si definitivní částku, kterou si můžete dovolit utratit za Vánoce. Nezapomeňte, že svátky svět nekončí. Nechte si rezervu i na další rok!

Lev

Při Luně ve vašem znamení si nemáte na co stěžovat. Když využijete všech šancí na to, abyste se předvedli v tom nejlepším světle, budete spokojení.

Panna

Práce, již před sebou hrnete, stále přibývá. Občas přemýšlíte, že byste si měli vzít dovolenou jen proto, abyste pracovní resty zvládli a měli klid.

Váhy

Kamarádi vás opět potěší. Nedbají na to, že jste měli na večer naplánovanou nějakou úctyhodnou práci. Zastaví se pro vás a vytáhnout vás ven!

štír

S lidmi kolem mluvte stručně a srozumitelně. Na to, abyste se zaplétali do zbytečného vysvětlování, není vhodný čas. Navíc byste tím nic nezískali.

Střelec

Člověka, který má za to, že byste jako Střelci měli být štědří a ze všech sil mu pomáhat, pošlete klidně do háje. Když bude pracovat sám, bude to lepší.

Kozoroh

Úvahami o tom, čím byste partnera mile překvapili pod stromečkem, jen ztrácíte čas. Ještě dnes vám své požadavky nejen naznačí, ale i podrobně popíše.

Vodnář

Ať miláček navrhne cokoliv, nic nenamítejte a se vším souhlaste. Kdybyste se hádali, máte to marné, protože on si dnes stejně dokáže prosadit svoje.

Přečíst  Denní horoskop 5.3.2021

Ryby

Při Luně ve Lvu máte práce víc než dost. Hlavně však nikomu nevysvětlujte, že vám to v podstatě nevadí, protože vás baví a děláte ji moc rádi.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..