Denní horoskop 27.9.2019

Napsala | 27.09.2019

Beran

Ráno se s partnerem nehádejte. Pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Plutem jste oba napjatí a oba byste si mohli říct daleko víc, než byste chtěli.

Býk

Ráno si dejte pozor na lidi, kteří spolehlivě fungují jako zdroj všech možných průšvihů. Když se s nimi ráno střetnete, zkazí vám celý další den.

Blíženec

Blesky a hromy, které v práci lítají, se vás naštěstí netýkají. Musíte si však dávat pozor, abyste nepodlehli emocím a nezačali se nahlas smát.

Rak

Kvadratura mezi Merkurem a Plutem je náročná, ale zvládnutelná. Musíte se ale smířit s tím že uslyšíte leccos, co se vám moc zamlouvat nebude.

Lev

Při Luně v Panně si dávejte pozor na utrácení za to, co slouží vaší zábavě nebo koníčkům. Miláček by se toho nakonec domákl a následoval by kravál.

Panna

Zvládnete všechno, co na vás dnes život naloží. Když pak přijdete domů, slavnostně prohlaste, že nic dělat nehodláte, protože jste se napracovali dost.

Váhy

Než se pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Plutem rozhodnete, že někomu vynadáte, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Nechcete zařadit zpátečku?

štír

Hlavně nikam nepospíchejte. Platí to zejména pro dopoledne, kdy vás ovlivňuje kvadratura Merkura s Plutem a kdy je každý spěch neobyčejně riskantní.

Střelec

Domácnost si vyžaduje o trochu více práce, než jste čekali. Naštěstí dokážete odlišit to, co se dá udělat hned, od toho co může klidně počkat.

Kozoroh

Zejména dopoledne hrozí v práci zcela zbytečné hádky. Své názory sice hájit musíte, ale taky byste měli volit vhodný způsob, jímž to uděláte.

Vodnář

Jsou boje, které byste vzdávat neměli. Momentálně to může vypadat jako pohodlnější řešení, ale brzy by se ukázalo, že je to všechno naprosto jinak.

Přečíst  Denní horoskop 19.2.2020

Ryby

Vy jste v pohodě, ale vaše okolí se chová dost nepředvídatelně. To, že jejich nálady dokážete vydýchat a třeba i korigovat, je pak úctyhodný výkon.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..