Denní horoskop 27.9.2018

Napsala | 27.09.2018

Beran

Důležité věci probíhejte s lidmi, kteří vám nezávidí. Ti druzí vás totiž mohou potopit jen proto, že nedokážou vydýchat váš životní úspěch.

Býk

Je vidět, že na lidi kolem sebe působíte jako dobře maskovaní milionáři. Nabídnou vám koupi nemovitosti za těžké peníze, a nechápou, že na to nemáte.

Blíženec

V práci to bude hrůza. Je potřeba stihnout i to, na co obvykle máte dva dny. Vy to zvládáte bez problémů, ale musíte pomáhat kolegům, co nestíhají.

Rak

S bývalou láskou svého partnera se raději nebavte. On by neustále naznačovat, že to mezi nimi ještě tak úplně neskončilo. Vás by to neskutečně štvalo.

Lev

Své jednání nemusíte opravdu nikomu vysvětlovat. Stačí, když s ním své blízké pouze seznámíte. To, jak se s tím srovnají, je už jenom jejich věc.

Panna

Pozornost věnujte praktickým záležitostem. Počítejte každou korunu. Můžete se sice dozvědět, že jste neskutečně malicherní, ale to vám bude jedno.

Váhy

Odjezd na víkend proběhne kupodivu v klidu. Balíte se rychle a nezvykle systematicky. Na místo se díky vaší logistice dostanete dřív, než jste čekali.

štír

O vaše názory je opravdu zájem. Člověk, který je chce znát, velice dobře ví, co dělá. Uvědomuje si, že mu pomůžou k hledání to nejlepší cesty.

Střelec

Při Luně v Býku je práce spousta. Navíc jde pomalu. Na lidi ze svého okolí však raději nekřičte. To, že se vám tak úplně nedaří, není jejich vina.

Kozoroh

Luna v Býku vám vyloženě zkrášlí den. Mezi vámi a jistým zajímavým člověkem to zajiskří tak intenzivně, že z toho sami budete vyvedení z míry.

Vodnář

Při balení na prodloužený víkend nezapomeňte na teplejší oblečení a holínky. Nemusíte je potřebovat, ale budete zase vybavení pro každou příležitost.

Přečíst  Denní horoskop 28.11.2018

Ryby

Opět se přesvědčíte, že se pro pravdu lidé nejvíce hněvají. Přesto si nedokážete poručit a všechno jim řeknete bez obalu tak, jak to v reálu je…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..