Denní horoskop 27.8.2018

Napsala | 27.08.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

To, že něco nevyšlo zcela podle vašich představ, pro vás není překážka, ale motivace. Zatnete zuby a jdete světu ukázat, že jste pořád ještě ve formě!

Býk

Odpoledne je plné pozitivních zážitků a skvělých zpráv. Využijte všech šancí, které půjdou kolem. Můžete na nich získat víc, než si umíte představit.

Blíženec

S lidmi, kteří mají na všechno recept, jednejte rozumně. Tím, že jim vynadáte, si sice ulevíte, ale vaše vzájemné vztahy byste tím moc nevylepšili.

Rak

Při Luně v Rybách jde všechno jedna radost. Vaše intuice je na výši a pomůže vám, abyste si z nabízených možností vybrali tu všestranně nejlepší.

Lev

Žerty na adresu lidí ze svého okolí omezte. Hodně opatrně přistupujte zejména k ženám ze znamení Ryb. Mají se sklon nejdříve urazit a pak se rozplakat.

Panna

Máte šanci začít znovu a s čistým stolem. Využijte odpolední planetární přízně a domluvte se o tom s partnerem. Budete potřebovat jeho podporu.

Váhy

Nikde není psáno, že se s řešením pracovních problémů musíte potýkat sami. Požádejte o pomoc. Přijde rychle a energicky vás postaví na nohy.

štír

Nabídku na cestu na druhý konec světa odmítnete. Zaprvé na ni nemáte peníze. Zadruhé si uvědomujete, že cestováním své problémy nevyřešíte.

Střelec

Všechno se ubírá směrem, který jste nepředpokládali. Než se v tom, co se děje, zorientujete, bude to dost náročné. Nakonec to ale přece jen dokážete.

Kozoroh

S posuzováním ostatních lidí nepospíchejte. I ten největší neřád může udělat něco, co vás donutí, abyste se na něj začali dívat laskavěji a vlídněji.

Vodnář

Bez obav můžete vyrazit na nákupy. To, co nakoupíte, vyberete tak, aby se to líbilo vám a přitom tím byly nepředstíraně nadšené i vaše ratolesti.

Přečíst  Denní horoskop 11.11.2020

Ryby

Díky energii Luny ve svém znamení vidíte lidem až do žaludku. Kdybyste ale dokázali nemluvit o tom, co jste spatřili, bylo by to podstatně lepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..