Denní horoskop 27.2.2019

Napsala | 20.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Jsou lidé, kterým instinktivně nevěříte. Mohou se sice tvářit jako vaši nejlepší kamarádi, ale vy byste přesto měli věřit tomu, co vám říká intuice.

Býk

Jsou lidé, které byste vážně brát neměli. Mohou vám sice plasticky líčit katastrofy, které vás v budoucnu čekají, ale je nemáte důvod poslouchat.

Blíženec

Odpolední konjunkce Luny s Jupiterem je ošidná. Můžete se sice mírnit, ale nakonec budete stejně utrácet více, než je rozumné a než si můžete dovolit.

Rak

Když kamarádi zavolají a nabídnou vám víkendovou akci, dobře to zvažte. Vypadá to na značnou útratu a společnost, která vám nic zajímavého nepřinese.

Lev

Věnujte svému miláčkovi alespoň tolik pozornosti, jako věnujete kamarádům! Partner potřebuje vědět, že ho milujete a že je pro vás středem světa.

Panna

Pracovním školením nebo seminářům se nevyhýbejte. Moc nového se sice nedozvíte, ale zase se během nich seznámíte s velice zajímavými lidmi.

Váhy

Pracovní nabídku, s kterou přijde kamarád, musíte v první řadě probrat s partnerem. Pokud se rozhodnete, že ji přijmete, budete potřebovat jeho pomoc.

štír

Svému soukromí věnujte stejnou pozornost jako věnujete své práci. Když se doma nebudete cítit dobře, ztratí veškeré profesní úspěchy cenu i lesk.

Střelec

Jsou situace, kdy ani vy nebudete vědět, jak správně reagovat. Naštěstí se ve vaší společnosti pohybuje někdo, kdo má s takovými problémy zkušenosti.

Kozoroh

Naprosto zadarmo dostanete něco, za co musí ostatní tvrdě platit. Berte to jako dar shůry. V žádném případě si však nemyslete, že si to nezasloužíte.

Vodnář

Dojem, který máte z nově poznaného člověka, si hodně dobře zapamatujte. Pro dotyčného sice není lichotivý, ale alespoň ho nebudete muset měnit.

Přečíst  Denní horoskop 24.7.2020

Ryby

Jsou věci, o kterých byste měli doma mluvit nahlas a jednoznačně. Když se zapletete do lží a polopravd, budete se z nich vymotávat opravdu obtížně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..