Denní horoskop 27.12.2018

Napsala | 14.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Rozhodnutí, která uděláte, jsou nepromyšlená, ale přesto kvalitní. To, co jimi odstartujete, bude bez přehánění patřit k vašim životním dílům.

Býk

Návrat do práce proběhne kupodivu bez problémů. Nikdo vás nebude přetěžovat, takže se budete cítit spíše jako na dalším mejdanu s příjemnými lidmi.

Blíženec

Pokud šéf ví, že jedete na pochvalu, čekejte potíže. Hned ráno vám začne mazat med kolem pusy tak, aby vám bylo jasné, že vzápětí přijdou požadavky.

Rak

Pokud jste si vzali dovolenou, musíte ji taky pořádně využít. Dopoledne dohánějte spánek. Odpoledne vezměte rodinu a vyrazte na tour po jesličkách.

Lev

Uvažujte nejen nad tím, co bylo, ale hlavně nad tím, co bude. Pokud chcete dát výpověď, dobře si to rozmyslete. Momentálně je to dost riskantní krok.

Panna

V práci se nezastavíte. Pokud jste se těšili, že si s kolegy vyměníte postřehy a proberete to, co jste zažili o svátcích, patrně se vám to nepovede.

Váhy

Doma si to vyloženě užijete. Trochu uklidíte a pak se ponoříte do knížek, které vám Ježíšek naděli. Ani v práci to však není zlé. Panuje tam pohoda.

štír

Pozor si dávejte na lidi, kteří jsou známí tím, že nemluví pravdu. Pokud vás něco v jejich chování varuje, měli byste být opatrní a obezřetní dvojnásob!

Střelec

V práci budete naštvaní. Sedíte tam jen proto, abyste tam byli. Můžete však využít Luny z Panny a důkladně si uklidit zásuvky u pracovního stolu.

Kozoroh

V práci na vás čeká něco, co jste před svátky odložili. Teď vám však hlava bezvadně funguje, takže úkol zvládnete během velice krátké doby.

Vodnář

Všichni vaši kamarádi si myslí, že máte čas na ně a na řešení jejich problémů. Marně jim budete vysvětlovat, že kromě nich máte i povinnosti.

Přečíst  Denní horoskop 23.12.2019

Ryby

Než někam půjdete, vezměte si kvalitní boty a hodně teplé ponožky. Kdybyste se dnes nachladili, měli byste rázem jak po víkendu, tak po Silvestru.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..