Denní horoskop 27.11.2018

By | 16.12.2020

Beran

Nebojte se jít ani do toho, co byste jindy označili za hodně riskantní konflikt. Planety jsou na vaší straně a vy na své aktivitě můžete jen vydělat.

Býk

To, že vám někdo začne děkovat za to, co jste pro něj udělali, vás musí vyburcovat k ostražitosti. Vypadá to, že se svými požadavky ještě neskončil.

Blíženec

Pracovní nabídky, které padnou, zní opravdu skvěle. Pozor si však dávejte ne na to, co se slibuje, ale na to, co se nakonec objeví se smlouvě.

Rak

Z toho, co se v práci proslýchá, nic nebude. Raději se tím nezabývejte. Kolegům své stanovisko vysvětlete, ale počítejte s tím, že vás neposlechnou.

Lev

Nevěřte člověku, který se neustále jen chlubí vším, co dokázal. To, že vy lhát v podstatě neumíte, ještě neznamená, že to někdo druhý dělat nedokáže.

Panna

Zatímco jiní chodí na pracovní obědy, vy si dopřejete pracovní snídani. Když dopijete kávu, nemusíte nic dělat, protože máte pro dnešek hotovo.

Váhy

To, že v něčem nemáte formální vzdělání, ještě neznamená, že se k tomu nemůžete vyjadřovat. Vaše poznámky budou totiž trefné a neobyčejně chytré.

štír

Sextil mezi Marsem a Saturnem vám přidá na vytrvalosti. Pokud něco opravdu chcete, dostanete to i v případě, kdybyste kvůli tomu museli udělat nemožné.

Střelec

Rozhodování svých dospělých dětí neovlivňujte. Můžete si nechat popsat způsob, kterým ke svým názorům došli, ale konečné řešení nechejte na nich.

Kozoroh

Své názory dokážete podat tak, že o jejich správnosti přesvědčíte i lidi, kterým se dosud nelíbily. Rázem se vám bude dýchat lehčeji a příjemněji.

Vodnář

Konjunkce Slunce s Merkurem vám přinese spoustu pozvání. Vezměte si k ruce diář a domluvte si adventní posezení s jednotlivými skupinami kamarádů.

Přečíst  Denní horoskop 4.8.2018

Ryby

Sextil mezi Marsem a Saturnem vám jasně napoví, co dělat, abyste nejen zvítězili, ale abyste si své vydobyté pozice i udrželi. Neváhejte a jednejte!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..