Denní horoskop 27.10.2020

By | 08.01.2021

Beran

Úřední záležitosti budou trochu komplikovanější, než jste si mysleli. Navíc zjistíte, že musíte zaplatit poplatky, s nimiž jste dosud nepočítali.

Býk

Ať sáhnete na cokoli, bude efekt skvělý a vašemu jednání se dostane náležitého ocenění. Navíc se můžete těšit na pochvalu a možná i peníze navíc.

Blíženec

Dejte si pozor na to, co, komu a hlavně jakým tónem říkáte. Specielně Ryby a Panny nebudou mít pro váš smysl pro humor příliš velké pochopení.

Rak

Všechno se odvíjí od vašeho psychického naladění. Když využijete harmonickou Lunu z Ryb k tomu, abyste byli v pohodě, bude v pohodě i celý okolní svět.

Lev

O to, co se o vás mluví, se obvykle nestaráte. Teď je však potřeba, abyste zjistili, kdo o vás nepravdivé řeči šíří, a šli si s ním o tom promluvit.

Panna

S lidmi, kteří se snaží napravit své chyby, jednejte ohleduplně. Moc rádi byste jim sice řekli všechno, co cítíte, ale to byste raději dělat neměli.

Váhy

Jsou věci, ve kterých se nevyznáte, i když se o to budete opravdu intenzivně snažit. Může vás však utěšit, že se v nich neorientuje ani nikdo jiný.

štír

O tom, jak to máte doma, se s nikým nebavte. Nikdo by vám nerozuměl. Lidé prostě nechápou, že to jiní mohou mít zařízení jinak a přesto být spokojení.

Střelec

Když vám začnou v práci vysvětlovat, že máte přidat, přejděte do protiútoku. Klidně řekněte, že byste rádi, ale že by vás taky museli lépe platit.

Kozoroh

Partner se postaví na vaši stranu. Budete překvapení, protože půjde o něco, v čem jste se dosud nedokázali shodnout a na co měl zcela jiný názor.

Vodnář

Nabídku na jednorázovou a dobře placenou práci přijměte. Zatím to tak nevypadá, ale časem se z toho může vyvinout pravidelná spolupráce.

Přečíst  Denní horoskop 15.3.2019

Ryby

S partnerem se bez problémů domluvíte na rodinných plánech do konce roku. Dnes se vyjadřujete tak přesvědčivě, že vás odmítnout prostě nedokáže.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..