Denní horoskop 26.9.2020

Napsala | 26.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Začátek třídenního víkendu vnímáte pozitivně. Navíc se můžete těšit na odpolední akci s přáteli. Setkáte se s lidmi, s nimiž jste se dlouho neviděli.

Býk

Všechno, co děláte, se snažte zvládnout co nejjednodušší cestou. Navíc opravdu není nutné, abyste sami dělali to, co může klidně udělat i někdo jiný.

Blíženec

Luna ve Vodnáři vám nabízí nové zájmy a zajímavé koníčky. Příjemné je i to, že se jim bude spolu s vámi chtít věnovat i vás životní souputník.

Rak

Když vám miláček servíruje snídani do postele, měli byste zpozornět. Když to vezmete jako úvod k žádosti, která se vám líbit nebude, je to správně.

Lev

To, co se dozvíte, si alespoň prozatím nechejte pro sebe. Jde o informaci, která spolu s uplývajícím časem na ceně neztrácí, ale naopak získává.

Panna

Luna ve Vodnáři se vám postará o spoustu práce. Pracovní tempo by sice mohlo být mírnější, ale to byste zase nebyli do večera se vším hotoví.

Váhy

Luna ve Vodnáři vám vyloženě vylepší život. Konečně pochopíte, že lidé kolem vás mohou mít průšvihy, ale že to neznamená, že je musíte řešit právě vy.

štír

Partnerovy trochu naivní názory narazí na vaše životní zkušenosti. Je potřeba, abyste mu ty jeho rozmluvili, ale přitom ho zbytečně nenaštvali.

Střelec

Luna ve vašem komunikačním sektoru vás donutí mluvit i s člověkem, kterému byste se jinak vyhnuli. Hovor kupodivu proběhne tak, abyste byli spokojení.

Kozoroh

Při Luně ve Vodnáři máte nezvykle měkké srdce. Když přijdou ratolesti s tím, že jim z kapesného nic nezbylo, nebudete hudrovat, ale pár korun jim dáte.

Vodnář

Člověka, který vám začne vysvětlovat, co by dělal na vašem místě, rázně umlčte. Po první větě vám bude jasné, že vůbec nechápe situaci, v níž jste.

Přečíst  Denní horoskop 29.10.2019

Ryby

Opravdu není potřeba, abyste lámali fyzické rekordy a dokazovali, že jste opravdu dobří. Když nebudete v tomto směru zbytečně riskovat, bude to lepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..