Denní horoskop 26.9.2019

Napsala | 26.09.2019

Beran

To, že byste z práce odešli dřív, vás nesmí ani napadnout. Můžete si být jistí, že by si toho všiml kolega, který by novinku hned poslal dál.

Býk

Odpoledne byste si měli udělat čas na partnera. Co kdybyste se pro něj zastavili v práci a pak šli domů pomalým a příjemným procházkovým tempem?

Blíženec

Máte rozum, takže víte, že z překvapení za každou cenu může být občas problém. Teď je jen potřeba, abyste to důrazně vysvětlili i svému partnerovi.

Rak

Nudu berete jako svého největšího nepřítele. Naštěstí se během dopoledne stane něco, co ji na celý zbytek dnes spolehlivě zažene. Užijete si to!

Lev

Jsou rozhodnutí, která byste měli před zbytkem rodiny zatím raději tajit. Bude daleko lepší, když vyčkáte a pak je rovnou postavíte před hotovou věc.

Panna

Zjistíte, že se o vás mluví víc, než byste čekali. Navíc pochopíte, že řeči vedou zejména lidé, s nimiž máte vztahy volné vztahy a skoro je neznáte.

Váhy

Dopoledne, kdy je Luna ve Lvu, vyrazte na úřady. Bez problémů a v naprostém klidu tam vyřídíte to, co dosud vypadalo jako pravý problém století.

štír

Jakmile šéf začne mluvit, zatněte zuby. Je to jediný způsob, jímž si zabráníte v komentářích, které by vám šéf vyčítal ještě na vánočním večírku.

Střelec

Odpoledne, kdy je Luna v Panně, se chovejte tak, aby nebylo jasné, co si myslíte. Na to, abyste vyšli se svými názory na veřejnost, je ještě čas.

Kozoroh

Zejména děti byste měli dnes opravdu chválit. Nemusíte se ani nijak zásadně překonávat. Opět se přesvědčíte, že vaše ratolesti jsou neskutečně skvělé.

Vodnář

Dopoledne bude náročné. Nevíte, zda se přednostně bavit s šéfem, nebo zda vnímat požadavky, kterými vás každou chvíli po telefonu zasypává partner.

Přečíst  Denní horoskop 24.3.2019

Ryby

Odpoledne, kdy se Luna dostane do vašeho partnerského sektoru, bude příjemné a večer ještě hezčí. Zrušte původní plány a užívejte si tepla domova.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..