Denní horoskop 26.7.2020

Napsala | 26.07.2020

Beran

Lunu ve svém partnerském sektoru využijte k rozumné partnerské komunikaci. Na to, že byste si měli vysvětlovat stará nedorozumění, raději zapomeňte.

Býk

S rodiči a staršími příbuznými musíte mít trpělivost. Rodinné historky, které vám vyprávějí, však poslouchejte soustředěně. Jsou důležité i pro vás!

Blíženec

Konečně zjistíte, v čem spočívá překvapení, které pro vás partner spolu s dětmi vymyslel. Docela vás to překvapí. Něco tak důvtipného jste nečekali.

Rak

Na navigaci raději nespoléhejte! Zejména odpoledne vás může zklamat ve chvíli, kdy se budete potřebovat rychle a bezpečně dostat do cílové destinace.

Lev

Zejména kolem poledne velice dobře funguje rodinná komunikace. I lidé, kteří mají obvykle tisíce poznámek, jsou v pohodě a nikoho neprovokují.

Panna

Do rozporů, které jsou mezi vaším partnerem a dětmi, se nemíchejte. Když je necháte, aby se srovnali sami, bude už večer všechno v naprostém pořádku.

Váhy

Debaty s dětmi probíhají ostřejším stylem, než jste zvyklí. Možná by neškodilo, kdybyste jim připomněli, že i v domácích debatách mají být zdvořilé.

štír

Pochybnosti, které sami o sobě cítíte, jsou vysvětlitelné, ale neopodstatněné. Kdybyste si uvědomili, že jste dobří, vědělo by to rázem i vaše okolí…

Střelec

Než se začnete rozčilovat, že doma nikdo nedělá to, co chcete, dobře si to rozmyslete. Záhy by se ukázalo, že vina je tentokrát na vaší straně.

Kozoroh

Lidi, kteří vám vyčítají mizernou náladu, vážně nebere. Měli byste je však vést k tomu, aby přemýšleli, zda se o ni náhodou nepostarali oni sami.

Vodnář

Úvahy o tom, že byste letos přece jen vyrazili na dovolenou, jsou vyloženě na místě. Když si všechno správně naplánujete, můžete vyrazit už zítra!

Ryby

To, že jste si nechali všechno na poslední chvíli, je sice nepříjemné, ale není to vaše vina. Naštěstí se vám všechno podaří dokonale zvládnout.

Přečíst  Denní horoskop 6.5.2019
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..