Denní horoskop 26.6.2020

Napsala | 26.06.2020

Beran

Pozor si dávejte na zdraví. Jakékoli riziko, které v tomto směru postoupíte, může mít nepříjemně negativní následky. Neriskujte tam, kde to není nutné!

Býk

Všechno, co se s vámi děje, vede váš život k větší stabilizaci. Momentálně to příjemné není, ale časem pochopíte, k čemu to vlastně bylo dobré.

Blíženec

V práci čekejte intenzivnější nervy než obvykle. Právě proto je potřeba, abyste si pečlivě hlídali i podrobnosti, kterým jindy pozornost nevěnujete.

Rak

O některých změnách jste dosud neuvažovali, ale přesto se jim nevyhnete. Naštěstí vám planety přejí a dokazují, že se tím váš život zásadně vylepší.

Lev

Člověk, který vám slibuje modré z nebe, vaši důvěru nevzbudí. Pamatujete si a velice dobře víte, jak dopadli ti, kteří jeho nabídkám uvěřili.

Panna

Luna ve vašem znamení vás vede k rozumnému rozhodování. Rozhodujete se tak, abyste sobě prospěli a nikomu jinému přitom zbytečně neublížili.

Váhy

Kamarádovi, který vás požádá, abyste s ním probrali jeho aktuální situaci, musíte vyhovět. Když mu neporadíte, hrozí, že udělá něco, čeho bude litovat.

štír

Jsou lidé, pro které pochopení nemáte a mít nebudete. Můžete se sice dozvědět, že jste naprosto netolerantní, ale to vám bude upřímně jedno.

Střelec

K partnerovi byste měli být tolerantní. Když zjistíte, že mu na něčem opravdu záleží, měli byste přemýšlet, jak mu pomůžete jeho sen uskutečnit.

Kozoroh

Udělejte si čas na děti a pozvěte je někam na zmrzlinu. Školní rok, který končí, byl sice trochu atypický, ale nějakou oslavu si přesto zaslouží.

Vodnář

Školní rok sice končí trochu netypicky, ale to nevadí. Pokud máte děti školou povinné. Vytáhněte je na pohár. Bude to příjemné jak jim, tak i vám.

Přečíst  Denní horoskop 19.4.2019

Ryby

Než se do něčeho pustíte, musíte se sami sebe zeptat, zda to opravdu chcete. Pokud usoudíte, že to vlastně není potřeba, raději zařaďte zpátečku.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..