Denní horoskop 26.4.2019

Napsala | 26.04.2019

Beran

Všechno důležité ponechte až na odpoledne. Luna bude ve Vodnáři, takže se budete umět vyjadřovat. Šéf navíc pospíchá a odkývá vám naprosto všechno.

Býk

Partnerovy nápady byste za jiných okolností pominuli. Teď to však nejde. Nadchly se jimi děti, které se postarají, aby vás rodinná rada přehlasovala.

Blíženec

Naprosto zbytečně ustupujete lidem, kteří jsou po všech stránkách horší, než vy. Nenechte se zlomit jejich sebevědomím a bez obav se dejte do boje.

Rak

Konec týdne vítáte s nepředstíraným nadšením. Konečně budete mít pár hodin, kdy si můžete v klidu sednout a všechno si srovnat v hlavě.

Lev

Jsou věci, které byste sami řešit neměli. Byla by to zbytečná námaha. Jenom byste se rozčilili. Když vše přenecháte mladší generaci, bude to lepší.

Panna

Dopoledne, kdy je Luna v Kozorohu, předložte miláčkovi seznam svých požadavků. Bude překvapený, ale nakonec slíbí, že udělá všechno, co se jenom dá.

Váhy

Když se miláček konečně vytasí s částkou, kterou chce obětovat na dovolenou, opravdu si nedělá legraci. Chce, aby to byl pro oba neopakovatelný zážitek!

štír

Odpoledne, kdy bude Luna ve Vodnáři, přijde nečekaný problém. To, že ho dokážete vyřešit, berte jako zvláštní dar, který vám dnes hvězdy poslaly.

Střelec

Den je příznivý pro zásadní životní rozhodnutí. Musíte si na to však udělat čas. Co kdybyste svého miláčka pozvali na klidnou odpolední procházku?

Kozoroh

Odpoledne se nepoznáváte. Místo plnění všech nezvládnutých povinností si v klidu sednete někam do parku a budete přemýšlet o životě a své roli v něm.

Vodnář

Když někomu nerozumíte, neptejte se, ale pozorujte. Jen tak vám dojde, že jste si dosud jenom spoustu věcí soustavně namlouvali a sami sobě lhali.

Přečíst  Denní horoskop 24.1.2019

Ryby

Jste opravdu dobří! Během čtyřdenního pracovního týdne jste zvládli totéž, jako jindy za pět dní. Dejte si jen pozor, aby si to nezaregistroval šéf!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..