Denní horoskop 26.2.2024

By | 26.02.2024

Beran

Jde o den, který byste měli po zralé úvaze věnovat svému soukromí a práci na posilování kvalitních rodinných vztahů. Všechno ostatní může počkat.

Býk

Placení pojistek vám radost sice nedělá, ale vyhýbat se mu nemůžete. Hlavně neposlouchejte lidi, kteří vám říkají, že jsou to zbytečné výdaje.

Blíženec

Všechno důležité odložte na odpoledne. Luna bude ve vašem sektoru lásky a romantiky a postará se, abyste se bez problémů domluvili na všem potřebném.

Rak

Zejména dopoledne vsaďte na otevřený projev a jednoznačné hodnocení všeho, co se kolem vás děje. Chce to kus odvahy, ale litovat rozhodně nebudete.

Lev

Zejména dopoledne počítejte v práci s komplikacemi, na něž nejste ani trochu připravené. Naštěstí se v situaci rychle zorientujete a dobře ji vyřešíte.

Panna

Do večera, kdy je Luna ve vašem znamení, se chováte skoro až něžně. Když miláček tvrdí, že je mu s vámi dobře, ani trochu si nevymýšlí.

Váhy

Životní styl měnit nehodláte. Zejména večer si uvědomíte, že to, co zvládáte, zvládáte jen díky pravidlům, která jste si stanovili a měnit je nechcete.

štír

Člověk, který se vás pokusí v práci nahradit, narazí. V posledních dnes jste se sice mohli o svou pozici obávat, ale dnes zjistíte, že vydržíte.

Střelec

Vaše životní tempo určují zejména odpoledne kamarádi. Když zavolají, že potřebují vaši pomoc, zapomenete na všechno a začnete je zachraňovat.

Kozoroh

Zejména dopoledne se domluvíte s každým, s kým potřebujete. Na úřadech budete mít pocit, že jste skoro na jiném světě. Vyhoví vám naprosto každý.

Vodnář

Když se ujistíte, že některé z vašich plánů nefungují tak, jak by měly, raději je vzdejte. Bude to lepší, než pokračovat v práci, která nikam nevede.

Přečíst  Denní horoskop 17.8.2020

Ryby

Dopoledne, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, berte miláčkovi všechny telefony. To, co vám zavolá, je důležité a vyžaduje to okamžitou reakci!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..