Denní horoskop 26.11.2018

By | 21.04.2020

Beran

S tolerancí to nepřehánějte. Když se vám něco nezamlouvá, řekněte to hned. Nic se nezmění, ale vy nebudete mít pocit, že jste si nechali všechno líbit.

Býk

Ráno se v práci přichystejte na hodně bouřlivou poradu. Vás se projednávané téma naštěstí moc netýká, takže se kvůli němu nemusíte zbytečně stresovat.

Blíženec

Partner vás v klidu nenechá! Jeho nápady jsou opravdovou zkouškou vaší trpělivosti. To, že je zvládáte s úsměvem, berte jako svou velkou výhru.

Rak

Když se dozvíte, že něco naprosto nejde, je to pro vás pokyn, abyste se do toho pustili ještě energičtěji. Nakonec dostanete víc, než jste chtěli.

Lev

Při konjunkci Slunce s Jupiterem máte více štěstí, než rozumu. Riskovat budete tak, až to sami označíte jako nerozumné. Přesto vám to bude vycházet.

Panna

Nespokojíte se s vágními odpověďmi a neurčitými sliby. Vyžadujte konkrétní údaje. Patrně je nedostanete, ale i to bude velice cenné zjištění.

Váhy

Zkušenosti starší generace neignorujte. Bylo by zbytečné, abyste opakovali chyby, které kdysi dávno z nedostatku informací udělali vaši předkové.

štír

Dnešní napjatá atmosféra vás nepoznamená. Vášnivé hádky kolegů se zájmem pozorujete. Dejte si jen pozor, aby nebylo vidět, jak dobře se jimi bavíte.

Střelec

Připravte se na nečekané návštěvy a na lidi, kteří se s vámi budou chtít bavit o tom, co vás vůbec nezajímá. Naštěstí se vůči nim dokážete vymezit.

Kozoroh

Při Luně v Raku se klidně vzdejte veškeré aktivity. Když svou činnost omezíte na to, že budete svému úspěšnému partnerovi vařit kafe, bude to super.

Vodnář

Některé věci nechte alespoň prozatím tak, jak jsou. Na to, abyste zasahovali správně a efektivně, máte hodnověrných informací ještě méně než málo.

Přečíst  Denní horoskop 3.7.2019

Ryby

I když vás halí velice vlídná planetární atmosféra, musíte si dávat pozor na pusu. Hlavně dopoledne nevtipkujte na úkor člověka, který vtipy nemá rád.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..