Denní horoskop 26.10.2018

Napsala | 26.10.2018

Beran

To, že se s vámi někdo nebaví, neřešte. Máte kolem sebe spoustu lidí, kteří vaši společnost vyhledávají. Jeho pozornost ani v nejmenším nepotřebujete.

Býk

Ať jdete kamkoliv, oblečte se klasicky. Je to záruka, že se budete nejen dobře cítit, ale že budete i dobře vypadat, což vůbec není k zahození.

Blíženec

V práci vám nikdo nic neodpustí. Počítejte s přesčasem nebo s prací navíc. Naštěstí máte rozumného partnera. Pozdní příchody vám vyčítat nebude.

Rak

Na člověka, který s vámi chce mluvit, si udělejte čas. Než pochopíte, co vlastně chce, zabere vám to dost času. Pak ale pochopíte, jak se mu dá pomoci.

Lev

Všemi možným způsoby posilujte imunitu. Je to potřeba. Kdybyste se navíc dokázali vyhnout společnosti a večer zůstali doma, bude to ještě lepší.

Panna

Na oslavě, na kterou vás pozvou, se zdržte jen tak dlouho, aby to nevypadalo neslušně. Hlavně později večer vám bude lépe doma než mezi lidmi…

Váhy

Hlavně se nenechte vtáhnout do pracovního stresu, který prožívají vaši kolegové! Vy jste na rozdíl od nich v pohodě a všechno zvládáte bez problémů.

štír

Při konjunkci Slunce s Venuší si hlídejte projevy citů. Když budete v tomto směru na miláčka moc tlačit, bude efekt naprosto jiný, než jste zamýšleli.

Střelec

Když se dozvíte, že se nemáte o nic starat, reagujete naprosto opačně, než byste měli. Začnete se starat o to intenzivněji a s větším nasazením.

Kozoroh

Vzpomínkami na to, co se vám nepodařilo, zbytečně přicházíte o čas i o energii. Zkuste zapomenout na to, co bylo, a soustředit se na to, co přijde.

Vodnář

Vaším největším nepřítelem je vaše roztržitost. Hlavně v práci si dávejte pozor, abyste mail určený jednomu kolegovi neposlali někomu zcela jinému.

Přečíst  Denní horoskop 7.6.2019

Ryby

Pravdu mluvte i v případě, kdy to vypadá neskutečně netakticky. Díky své pravdomluvnosti si získáte podporu od lidí, u nichž byste to nikdy nečekali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..