Denní horoskop 26.1.2020

Napsala | 22.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

V době, kdy je Luna ve Vodnáři, byste se měli věnovat zejména přátelům. Nahlas to sice nepřiznají, ale velice dobře vědí, jak se jim po vás stýskalo.

Býk

Pocit, že vám na ničem z toho, co se kolem vás děje, vůbec nezáleží, je velice intenzivní. Naštěstí se dokážete překonat a zbytečně mu nepodlehnete.

Blíženec

Za to, že něco nevíte, se nemáte proč stydět. Kdybyste však předstírali znalosti v oboru, kterému naprosto nerozumíte, byla by ostuda daleko větší.

Rak

Pokud nemusíte, vyhýbejte se dlouhým cestám. I když řídíte opatrně a potíže nevyhledáváte, hrozí, že se přimotáte k nehodě a zůstanete stát v koloně.

Lev

Veškeré rodinné oslavy dopadnou dobře. Shromáždění dokonce uzná, že kdyby vás nebylo, skončili by předčasně, protože by se všichni pohádali.

Panna

Na svého miláčka musíte dohlížet. To, co provádí, dělá z dobré vůle, ale jeho snažení může mít přesto zcela odlišný efekt, než zamýšlel a předpokládal.

Váhy

Luna ve Vodnáři vám dává plnou svobodu. Klidně se můžete rozhodnout, že nebudete vařit, protože vás to nebaví. Rodina se kvůli tomu zlobit nebude!

štír

Je potřeba, abyste své aktivity zkoordinovali s tím, co dělá zbytek rodiny. Jedině tak si zajistíte den plný práce a následně zasloužený klidný večer.

Střelec

Než začnete partnerovi něco vytýkat, dobře se zamyslete. Možná pochopíte, že jste se na celé situaci podíleli stejným procentem jako se podílel on.

Kozoroh

Naprosto neoficiální cestou se dozvíte o velice zajímavé pracovní nabídce. Poslechněte partnera, který vám říká, že se tam máte vypravit a zjistit víc!

Vodnář

Dejte si pozor, aby se jednoduché záležitosti zbytečně nezkomplikovaly! Bude lepší, když se budete rozhodovat sami a nenecháte si do ničeho mluvit.

Přečíst  Denní horoskop 12.11.2019

Ryby

Klidně se věnujte tomu, co vás baví, ale za co se trochu stydíte. Obložte se hromadou brakové literatury, pusťte si céčkový horror a užívejte si pohodu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..